SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nákup antigénových testov bol nezákonný, tvrdí Fico (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Ach Robo

Ako by si to ty nakúpil? Ty by si to dal na štýl piešťanského CT. Nemocnica v Havlíčkovom Brode dala zaň 550.000€. V Piešťanoch takmer 2 mil. €. Koľko by stáli tie testy a cez koľko nastrčených Našich firiem by sa to prepralo
 

 

Boľševikovi to hovoríš úplne zbytočne, on sa drží Goebelsovej stratégie - 100 x opakovaná lož sa stáva pravdou. Nakoniec to nie je jediné čo má spoločné s fašistami, zajtra na demonštrácii si to môže každý pozrieť. Všetky jeho pravdy sú také ako jeho sľuby o 13 dôchodku 2 dni pred voľbami, keď už bolo jasné že ide voľby definitívne prehrať. Alebo jeho kladenie kytice k Dubčekovej soche - Fico vstúpil do strany KSČ počas tzv. tvrdej normalizácie a vyjadril tým súhlas s tým, že táto strana Dubčeka zavrhla. Dnes sa mu odrazu hodí tváriť sa ako Dubčekov obdivovateľ. Fuj, ale čo iné už môžeš od boľševika čakať.
 
Hodnoť

veru

co mu asi ine ostava naj by bolol keby to preveril gaspar a spol bolsevik bol je abude bolsevikom
 
Hodnoť

 

Robo...podme sa porozpravat o mýtnom systeme najprv
 
Hodnoť

 

NAKA ,.prípadne psychiater nástup.Zlodeja,resp blázna treba izolovať!
 
Hodnoť

 

Robko, Robko, už si to zase prehnal s chľastom? Zase grciaš? Oprava: nie zase, ale stále. Aj mne je na grcanie, len nie z chľastu, ale z teba a z tvojich grcanín.
 
Hodnoť

 

Nevidím to inak, ako ho o týchto veciach nechať v klude popremýšľať v priestore ktorý bude ohraničený mrežami.
 
Hodnoť

Toho zúfalca treba nechať,

nech svoje neurotické epizódy predvádza ďalej. Čím budú častejšie, tým skôr klesne pod 3 percentá. Možno ešte predtým, než za ním zacvakne zámok na leopoldovskej VIP cele. Už je to blízko, blizúčkoooo...
 
Hodnoť

 

V nadpise mate prehodené predposledné slovo s tretím od konca
 
Hodnoť

 

Nezákonné je to že obirmované červené rabujúce ošípané z KSSmer 1 a KSSmer 2
ešte nie sú vo väzbe !A okrem toho ty červená ošípaná doteraz si tvrdil že ich táto vláda kúpila predražené , a ked máš čierne na bielom že ich nakúpili najlacnejšie tak sa tváriš že nič sa nedeje,https://transparency.sk/sk/kup... kedy sa ospravedlníš za svoje klamstvo ?
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika