SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico návrh kritizuje, Remišová hovorí o rozpočte pre ľudí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

mysli sudruh birmovany opilec tie 13 dochodky ktore jeho zlodejska strana uspesne 10 rokov vyplacala ? mysli sudruh komunista-socialny demokrat-tretia cesta tych statnych zamestnanvov ktorych tsk uspesne zracionalizovala veleuspesna reforma ESO ?
 

Keď vidím ten odpudivý hranatý ksicht...

... robí sa mi zle od žalúdka a nutká ma na dávenie... Niečo odporné tento súdruh...
 

Uz ked vrazda nestaci potom co?

"Žumpa – niekedy, kvôli menším, inokedy väčším trhlinám, začína vytekať, najmä keď obsah je mimoriadne bohatý. Na tento účel v Žumpe používali upchávku, ktorú pracovne nazvem peleštuplík. Bolo to také dievča pre všetko.

Nenápadný, kultivovaný, výrazne nevýrazný a odchovaný na materskom mlieku ficizmu. Štuplík bol taký flexibilný a tvarovateľný, že bol použiteľný univerzálne a dalo sa naňho spoľahnúť.

Výborne upchal dierku, keď zo Žumpy vytekalo školstvo, poradil si aj so zdravotníctvom, predsedal parlamentu a stal sa dokonca aj predsedom vlády. Spoľahlivo riadený predsedom, poslušný a obľúbený.

Vedel jazdiť na traktore, vešať záclony a sem-tam si vrzol folklórny tanec. Skrátka, chrumkavý. Naďalej úspešne upchával všetky vzniknuté dierky a trhliny.

Jedného dňa však prišlo k nehode, lebo dierka bola oveľa väčšia ako štuplík a v tomto prípade namiesto upchania peleštuplík cez dieru vypadol. A kým sa v žumpe spamätali, vyplavilo sa ďalších desať či jedenásť spolupáchateľov.

Z jednej žumpy máme dve
Nuž a tak namiesto jednej veľkej žumpy máme dve menšie.

Zo štuplíka veľkej žumpy sa v okamihu stal „deklíkom“ na síce menšej, ale vlastnej žumpe. Rýchlo sa všetci jedenásti osprchovali a tvrdia, že oni nevypadli zo žumpy, ale že spadli z mesiaca, aj keď prenikavý zápach ich jednoznačne prezrádza.

Od štuplíka počúvame rady, ako manažérsky riadiť krajinu v čase pandémie."

Slovensko krajina beznadeje! Fico ani Pelle nemaju ziadny program a to co dokazu uz ukazal ale vedia nadherne rozpravat to beznemu slovaciskovi uplne staci!
 
Hodnoť

Nekompetentná

Pozrel som si jačiacu ministerku, ale nič nové som sa nedozvedel. Nič nové čo by bolo prínosné pre ďalšie obdobie. Je to zúfalé.
 

 

súdruh plukovník poslanec birkom, veď toto isté ste tvrdili aj v tv relácií....
opakovanie matka múdrosti????
 
Hodnoť

 

Dokedy bude ešte tento odporný tvor, toto stelesnené zlo bez chrbtovej kosti priestor v médiách?
 

 

Dokedy bude mať......
 
Hodnoť

Súdruh

Fico má byť zalezený ako nebezpečná krysa v diere. Ten má čo najmenej kritizovať súčasnú podľa neschopnú vládu, bandu neschopákov na čele s neschopným a veľkým podvodníkom Matovičom. Ani prezidentku len prezidentku na hrade nemáme, len akúsi pani skládkovú. Beda vám Slovač! Bez nás Smerákov vám bude ako nebolo, lebo aj Radičovej vláda zanechala po sebe len spúšť v podobe bla, bla, bla, ....kedy už konečne pôjdeš tam odkiaľ si vyšiel. Normálny ľudia keď sa pozrú na tvoj pokrstený, pobirmovaný, ateistický, prechľastaný xicht , príde im na zvracanie. Môj strýko má oveľa viac rokov ako ty a vypadá lepšie, dokázal vybudovať pre Slovensko konkrétne stavby, slúžiace ľuďom a je rád , že prežije.
 
Hodnoť

Súdruh predseda,

je s najväčšou pravdepodobnosťou po absolvovaní protialkoholického liečenia, spojeného s logopedický výcvikom. Prečo si to myslím? Prekvapilo mal, pomerne kľudné vyjadrovanie, bez osočovania na všetky strany, napr. bez novinárskych prostitútok, bruselských povaľačoch, feťákov, psychopatov, už aj ruky mal na stole......! Z čoho som bol v šoku, aký je horlivý aj spolu s jeho zväzákom z BB Pellem, zástancom pani prezidentky. Zaujímavé, že to už zrazu nie je pani zo skládky, ale odrazu si zázračne spomenú, že je aj vrchný veliteľ ozbrojených síl.

Ale jednu vec ho ešte nenaučili, ale pri jeho mentálnej výbave, to asi ani nejde. Klame, klame s plechovým ksichtom aj naďalej, až sa mu potí jeho plexi rúško. S počtami má od začiatku súdruh docent problémy, lebo celým svojim telom, ako kandidát na predsedu ústavného súdu presviedčal všetkých, že 13,5 sa rovná 15. Mal by to dištančne doštudovať!!! A toto mu ostalo aj naďalej. Bohu žiaľ, aj pri eurofondoch, sociálnych istotách a sociálnych balíčkoch. Stále s Pellem točia o 13 dôchodkoch, ktoré sľubovali už pred 10 rokmi, len malú s posledného, ako pri výstavbe diaľnice BA - KE v roku 2010. Podotýkam, že zväzák s BB Pelle bol stále súčasťou tohto amorálneho politického zoskupenia po celé obdobie svojej činnosti. Tu sa nedá hovoriť o novej SD, lebo špina je hlboko zažratá. Absolútna bezcharakternosť oboch smerákov č. 1 a č.2, bez chrbtovej kosti a ešte aj z hrošou kožou.

Tak ako som už viac krát povedal, Za ľudí pôjdu určite preferenčne hore, pretože pani Remišová, pani Kolíková aj s pánom Šeligom v súčasnej vládnej realizujú to, čo sľúbili, čoho sa títo smerácki zlodejíčkovia najviac boja. Pevne verím, že to vláda splní a bude ešte ráznejšie postupovať do najvyšších poschodí politických subjektov bývalého vládneho zlepenca vrátane SNS a MOST.

Pani Remišová ho niekoľko krát trefne uzemnila, až mal problémy s nádychom. Všetci členovia súčasnej vlády by mali v čase Corova krízy národu pripomínať arogantné vyjadrenie p. Sakovej smerom k Pellemu, ktorý so zúfalstva uzavrel ekonomiku a teraz nič iné, len rozoštvávajú naďalej. Keď sa Pelle pýtal, kde zoberú peniaze a pani Saková s chladnou hlavou, ako ministerka vnútra odpovedala, že to už nie je ich problém, nech si to riešia. Paráda občania, prosím Vás uvedomte si to, ako nás klamú.

Eurofondy. Pani Remišová pôsobila v Bruseli, pokiaľ si pamätám a vie s určitosťou o čom hovorí. Aj Fico vie čo hovorí, ale len pre jeho ľudí a vlastnou hlavou. Tento absolútne neschopný smerácky tandem, vyčerpal za 7 rokov lupu, len 30%. Pýtam sa, prečo toto ešte nie je trestný čin, kde nehospodárnym nakladaním zvereného majetku spôsobili značné finančné škody celému štátu, čiže nám všetkým? A prečo nám nechali milióny exekúcií?

Ešte pár poznámok k včerajšiemu protestu. Kto protestoval? Fanúšikovia, akého klubu? Slovana!!!! A kto má Slovan? Kto nechcel preplatiť predražené práce za štadión? Super zorganizovaný cirkus, na poškodenie súčasnej vládnej koalície a vyvolanie ďalších negatívnych reakcií u občanov. Súdruhovia, je nám jasné, že ste boli školení aj na diverznú činnosť. Ale tak, ako Vy, sme dospeli, už aj my, radoví občania. Klamania a kradnutia už bolo dosť. Teraz nastupuje právo a "Padni komu padni"!!!!!
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika