SME
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Všetko, čo Smer manažoval, bolo so stratou, obhajoval Sulík predaj VSE (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Nekompetentný minister

Štát je zlý hospodár, Ale výkonne štát riadi vláda a konkrétne odvetvia ministri. Ak je to názor ministra na riadenie štátu, mal by odstúpiť, lebo na riadenie nemá vedomosti ani predpoklady. Je pritom veľmi zaujímavé, že okolité štáty aj tie vzdialenejšie vedia riadiť svoje hospodárstvo v širšom slova zmysle.
 

 

Nepochopil si, nevadí.
 

hmm

ešte sa žiada dodať, že tí ministri majú ďalších a ďalších ľudí pod sebou. Takže povedať že každé odvetvie riadi len minister je trochu krátkozraké. Sulík môže byť aký chce, ale ako manažér je dosť schopný. A z dlhodobého hľadiska má pravdu, štát je zlý vlastník.
 

na Slovensku po slovensky

a ucelom 2. Slovakstatu je kradnut teda pod narodnou nuotou zbijat kde sa da. Ostatne je konzekvencia zakladneho principu.

Porovnavat Slovensko s Nemeckom, Svedskom aci Svajciarskom je nepochopenie zmyslu existencie tohoto bananistanu.

Vätsimu obyvatelstva reprezentuju bolsevici, ludaci, slovaci z povolania, mafiani a fasisti. A to nie je nahoda...
 

 

Alebo sa pozera di buducna a chape, ze co sa za Dzurindu sprivatizovalo, to Fico nerozkradol. Ani tato vlada tu nebude vecne.
 
Hodnoť

 

"prakticky všetko, čo Smer manažoval, bolo so stratou".
dovolím si nesúhlasiť “ bolo to s veľkým ziskom” su to šikovní gazdovia
 
Hodnoť

Len tak na okraj...

"Žiga po skončení rokovania netajil nespokojnosť. Sulík podľa neho svoje rozhodnutie dostatočne nevysvetlil a na otázky neodpovedal vecne."

Ešte že Žiga, keď bol ministrom, zásadne na všetky otázky odpovedal vecne a všetky svoje rozhodnutia dostatočne vysvetlil.
Žiga mi práve otvoril oči. Na základe jeho slov som až teraz pochopil, aký poklad sme v ňom stratili, keď už nie je minister...
 

 

Ale veď o tento ani iné národné poklady sme definitívne ešte neprišli. Podľa aktuálnych nezávislých expertných prieskumov verejnej mienky budeme abstinovať najviac 3,5 roka.
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika