SME
Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ku skráteniu otváracích hodín pristúpil aj Kaufland (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tak kto tu rozhoduje o nariadeniach !???

Vláda SR,alebo nejaký Kaufland,Lidl a spol ??? Pretože vláda SR zo dňa 24.03.2020 rozhodla svojim Nariadením o o to,že všetky predajne potravín zostanú každú nedeľu zatvorené. Rovnako tak svojim Nariadením zo dňa 24.03.2020 rozhodla o zavedení otváracích hodín v potravinách pre seniorov denne v čase od 09.00-do 12.00 hod.

Ale predajňa potravín Kaufland vo svojom vyhlásení udáva,že citujem :...".Nedeľná prevádzka v supermarketoch Kaufland zostáva nezmenená, t.z. od 08.00 do 20.00 hodín" koniec citátu. V ďalšej časti svojho vyhlásenia Kaufland dáva na vedomie,že ...citujem: ...Kaufland upravuje vyhradený čas nákupu pre seniorov v čase od 12.00 do 14.30 hod. !!!!

Takže ,absolútna ignorácia tohoto nemeckého prevádzkovateľ voči Nariadeniam Vlády SR.

Som teraz zvedavý na reakciu Vlády SR k takémuto bezprecedentnému ignorovaniu a sabotovaniu Nariadení Vlády SR v čase mimoriadnej situácie,kedy sa ľudia aj všetky organizácie na území SR musia striktne riadiť nariadeniami Vlády SR. Pričom vo svojich Nariadeniach vláda ústami jej predsedu I:matoviča upozornila,že v prípade nerešpektovania nariadení vllády bude Vláda SR nútená tieto prevádzky úplne uzatvoriť. .
 

DOBRÉ RÁNO

Najprv si prosím pozri dátum článku na SME a potom dátum nariadenia vlády. A nabudúce svojich 10 minút života použi na niečo užitočnejšie.
 

Nemáš pravdu.Kaufland nedodržuje

Nariadenie vlády o vymedzenom čase pre seniorov.Nariadenie prikazuje prevádzkam presný čas vymedzenia.A ten je nemenný-od 09.00 do 12.00 hod..Napríklad dnes bol čas vyhradený pre seniorov v Kauflandoch v rozpore s Vládnym Nariadením.Sami,svojvolne si určili,že seniori môžu vo všetkých prevádzkach Kauflandu na Slovensku prednostne nakupovať len v čase od 13.00 do 14.30. hod..
 
Hodnoť

Dobrééé.

Cha, ale si mu dal.
 

Najprv sa presvedč a až potom píš.

Pretože,inak tu budeš len na smiech.Čítaj vyššie.
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika