SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Združenie Konšpirátori.sk musí stiahnuť Hlavné správy zo zoznamu, nariadil súd (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Pod pojmom dezinformácie sa v niektorých kruhoch rozumejú informácie, ktoré nepovažujeme za vhodné na zverejnenie, pretože nepotvrdzujú nami presadzovaný model fungovania sveta. Zrejme každý má slobodu zostaviť si zoznam aký chce, ale pokiaľ z toho vyplynie reálne poškodenie niekoho ekonomických záujmov a pod., môže byť aj taká vec predmetom rozhodovania súdu.
 
Hodnoť

liberálno progresívny prístup k zákonom

je taký, že rozhodnutie súdu rešpektujeme IBA vtedy ak nám to vyhovuje.Ak rozhodnutie súdu je proti nám tak už to nie je správne nie je to demokratické bl bla bla. Chválabohu, že s Agresívne slovensko a spolu nedostali do parlamentu. Do mesiaca by sme tu mali Ministerstvo PRAVDY...na čele sa takýmito manipulátormi ako je šéf webu konšpirátori.Urobili si z toho výhodný biznis model.
 
Hodnoť

 

podľa zatiaľ uverejnených diskusných príspevkov vidím, že ľudia ani tu nestratili súdnosť a nedajú sa obalamutiť jednostrannou pravdou. ďakujem,že ešte môžem veriť, že viac menej môžme myslieť a hovoriť slobodne.
 
Hodnoť

 

Ľudia majú právo na informácie a aj na to, aby si tie informácie vyhodnotili. A aby mali pri získavaní informácií možnosť viacerých prameňov (médií). Lebo niekedy mám pocit, že médiá nevysielajú správy ako fakty. Vysielajú informácie, ktoré ľuďom podsúvajú to, čo si majú myslieť. A preto je nutné mať možnosť výberu. Lebo za dezinformáciu môže byť označené aj niečo "nevhodné" na zverejnenie.
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika