SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hlivák: ÚVO nevykonal komplexnú kontrolu postupu v súťaži na mýtny systém (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Máááme čááás. Veď čo tam po nejakých miliónoch.
 
Hodnoť

Ficoland

Nechápem , prečo ešte nikto nezverejnil , kto je SkyToll...kto je za tým ...čo tomu predchádzalo..Alebo sa niečo chystá ???....Lebo slovné vajatanie vtedajšieho ministra , súdruha Ľahkovážneho ,. nesie znaky diagnózy "ficuz - smeráruz...Obávam sa , že túto diagnózu nenájdete v žiadnej lekárskej odbornej literatúre , čo neznamená , že neexistuje..........Kam tie "peňeži" idú....???????
 

 

Ja si myslím že tie peniaze idú priamo Islamskému štátu , ak ma niekto chce presvedčiť že nie tak nech my ukáže mená majitelov firmy čo mýto vyberajú . A ked súdruh pomocný premier vedel zvolať bezpečnostnú radu štátu kvôli tomu že sa Nad niekoho niečo opýtal tak v prípade Skytool by Pelgeriny mal iniciovať zvolanie aspoň valného zhromaždenia OSN ! Lebo ak je za Skytoolom Islamský štát tak budeme mať velké problémy.
 

Možno vlastnia Skytool smeráci...?

neviem , len špekulujem
 
Hodnoť

Aj

mýtny tender ide za robberom ficom. On sa vyhováral, že problém mýta je na ÚVO a teda SMK, ale EK napísala vláde, premiér bol robber fico, dva listy, ktoré vláda robbera fica úspešne odignorovala a dokonala dielo podpísaním zmluvy, lebo tender je v poriadku.
Robber fico k tomu ešte aj vyhlásil: SR neplatí NIČ a vtedy zabudol povedať, že aj dostane nič, lebo ten kto vyhrá musí zainvestovať a potom, na základe zmluvy sa mu budú peniaze postupne vracať AJ S NEJAKÝM ZISKOM. Ďakujem pekne za taký nejaký zisk. Koľko cinklo na účty robbera fica a vážneho nechám na ľudovej tvorivosti.
SR to celé zaplatí a možno už aj zaplatilo, nemá to v majetku, nevie sa s firmou dohodnúť, veď tá by bola sprostá, ako bol vážny robber fico vtedy múdry, SR prišlo najmenej o
500 mio€, čo je cca 100€/občan a od smiechu sa za bruchá držia ja a ty aj s filom. Len tí dvaja štaturári išli za suché z nosa, však súdruh robber fico.
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika