SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ministerstvo sa pri stratifikácii inšpirovalo krajinami západnej Európy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

?!

Prestante kradnut a POTOM robte reformy! Smejdi!
 
Hodnoť

Mám

o stratifikácii vážne pochybnosti. Hneď tá prvá veta, vraj sa ministerstvo zdravotníctva inšpirovalo krajinami západnej európy. A spýtala sa Kálavská plk. Sudr. Drfica, kpt. Plg. Magr. danka a podobných vtákov blahov, kde, na ktorom mieste Európy sa nachádzajú ich inšpirácie a nie len v zdravotníctve?
 
Hodnoť

Mysleli to dobre,

ale zabudli,že v tychto krajinách sa kradne najmenej v rámci EÚ.Slovensko by sa malo inšpirovať Greckom,Talianskom,Španielskom,kde sa kradne porovnateľne so Slovenskom...
 
Hodnoť

kto je zodpovedný

Za katastrofálne pomery v slovenskom zdravotníctve,jeho výsledky a otrasné spôsoby pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti,sú zodpovední všetci doterajší premiéri,všetci ministri zdravotníctva a financií a všetci poslanci parlamentu .Nemožno obísť ani ministrov školstva ,pre vychovu budúcich zdravotníckych pracovníkov a napokon ani ich samotných, pretože ak nemajú podmienky na svoju prácu ,aké sú objektívne potrebné,nech sa nepodieľajú na tejto Potemkinovej dedine.
 
Hodnoť

Stratifikácia - alias Zajacovej reformy!

Ale v SMERe to nemôžu povedať nahlas. Fico po príchode v 2006 zaplul všetky reformy a Zajacove návrhy, Zrušil platby vo výške 0,66 eur za návštevu (teraz sa určite nič neplatí). A vyhlásil Zajaca za nepriateľa zdravotníctva. Pred rokmi žiadal orgány ČR aby ho nepúšťali do tejto krajiny kde pomáhal s reformou v Topolánkovej vláde.

V ČR pri prieskumoch neuvádzajú tamojší obyvatelia ako veľký problém zdravotníctvo. v Poľsku Maďarsku a u nás áno.

Ale štrkáč občas vylezie z diery na Súmračnej a zasyčí. Bojí sa ho aj Kalavská, preto mu pohrozila demisiou. A v Ústave SR určite bude že v nemocnici v Zlatých Moravciach musí byť chirurgia ruky...
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika