SME
Štvrtok, 12. december, 2019 | Meniny má Otília

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovensko uspelo v boji o sídlo Európskeho orgánu práce (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

 

Jej ?
 

Na ORGÁNY sme odborníci.

Pri autonehode sa nám vysype z vrecka hromada ochrany, aby sa orgánu niečo nestalo.
 

A mame aj najlepsie kadre...

Predpokladam, ze sefovat agenture bude nas Jezko Pracovity... ;-))) Za nezmazatelne zasluhy o blaho ludi (samozrejme iba tich zo Smeru).

Ci ?
 

Vy jedni posmievackovia

nevazite si uspesne predsednictvo, ani mravenciu pracu zlepenca. Ficko by mal vyhlasit tlacovku a poprsit sa nad uspechami nasich ludi, ktori budu propagovat a implementovat Ciste dni po celej EU. V dalsom kole prichadza najlepsi minister v galaxii Kalinas a metody SK policie rozsiri rovnakym smerom.
 

 

v krajine kde je realna nezamestnanost cca 20+%

no nevadi
nas budu presviedcat, ze je to 5%, lebo z nezamestnanych spravili zivnostnikov a to uz nezamestnani nie su, hoc nemaju pracu

uvidime, ake mudre navrhy, predpokladam, ze podobneho razenia, pretlacia na EU urovni :)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

penta prackar

co sa rozdurdujes ? aspon budu mat pracovnici EU blizko pod pristavny most !
 

Ano, ale kruhac pod nim je uz nejaku dob

Ano, ale kruhac pod nim je uz nejaku dobu ciastocne uzavrety :-) Uradnici z EU si BA veru " uziju" :-)
 

 

Je to slabá náplasť za liekovú agentúru. 150 úradníckych miest pre prepchatú Bratislavu v nevýznamnom inštitúte EU, kde túto agendu majú a mať budú vždy jednotlivé národné vlády štátov EU.
 

Už tolko netrepte

nepozerajte sa na celý svet zo svojej žabej perspektívy.

Už nič iné nechýba stranícko-štátnej mafii, aby ľudáčikovia uverili, že všade na svete sú inštitúcie také skorumpované, nekompetentné, protekcionárske a imbecuilné, ako v tejto zúfalej gubernii.

NIE JE TO PRAVDA!

Vy vyspelých krajinách na západ od našich hraníc väčšina úradov funguje efektívne, kvalifikovane, kompetentne a bez buzerácie ľudí. Poskytujú ľuďom reálne, užitočné služby.

Ak ste skočili na lep mafii, ktorá vás neustále presviedča, že nič fungovať nemôže, tak ľahko sa to nezmení ani tu.


Stačí ísť 3 kilometre za hranice Petržalky, a videli by ste, že úrady, inštitúcie a samosprávne orgány môžu fungovať bezchybne.

Skúste sa opýtať desaťtisícov ľudí, ktorí sa sťahujú do Dolného Rakúska a Burgenlandu, že prečo.

Pretože polícia pracuje a nekradne sa. Pretože úrady pomáhajú a nevypaľujú. Preto sú tam 3x vyššie platy, všetko je čisté, usporiadané, fungujúce, zdravotníctvo a školstvo dokonalé ... atď atď ...

Ide to.

Ale pokiaľ budete len kvákať, budete stále žiť v žumpe a hnoji.
 

 

V Rakúsku to tiež nie je ideálne, ale bodaj by sme už boli na ich úrovni. Akurát nám k tomu chýba jedno: uvedomiť si, že začať musím od seba.
 

 

Ja som rád, že máme túto inštitúciu a bol by som ešte radšej, ak by to bol aaj cesta, ako zlepšiť aj naše úrady. Možno ak u nás bude EU bližšie, možno budeme aj pod väčšou kontrolou, čo by mi vôbec nevadilo ....
 

to bolo uz davno minister bol este

"mladý, zapálený" iného sa však bojím aby to nebola linka cez ktorú infikujeme EU slovenským špecifikom - korupcia, zla vymožiteľnosť pravá, fatálne zlyhania v medicíne, masové nadbiehanie politikom nech ukradnú čokoľvek, obdiv k neprispôsobivému rusku
 

NIE, NIE JE TO ÚSPECH

"Dnes bol piaty pokus, čo sa Slovensko uchádzalo o podporu nejakej európskej inštitúcie"

"Slovensko je poslednou krajinou z veľkej vlny rozširovania únie v roku 2004, ktorá je zároveň členom eurozóny aj Schengenu, bez európskej agentúry či inštitúcie na svojom území"

Takže moje upozornenie pri poslednom prúseri, že krajina, kde učitelia angličtiny a iní zahraniční pracovníci čakávajú celé noci na šialenej periférii, aby získali štempel na pobyt, nemá šancu získať zahraničnú inštitúciu, padlo na úrodnú pôdu.

Celý svet už počul o debilnej buzerácii, ktorou Kočner-Bodorova polícia "chráni krajinu pred prílevom teroristov", aj keď ešte aj tí sýrski utečenci radšej odišli domov riskovať život, ako by tu mali trpieť.

POINTA ČLÁNKU JE:
"Pre zamestnancov agentúry vláda pripravuje asistenčnú službu, ktorá im pomôže s vybavovaním rôznych úradných záležitostí"

Bez toho sem už nepríde ani ani posledný otrok.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Zase trepeš

Zisti si informácie

Posledné zvyšky aramejski hovoriacich kresťanov, ktorí z celosvetového hľadiska predstavujú svetový unikát a prišli sem na pozvanie ľudí, ktorí sa v problematike naozaj orientujú, nechceli počúvať drísty takýchto hlupákov a idiotov. Väčšina sa vrátila domov do Sýrie, aj keď tam riskujú životy.

Netrep a zisti si informácie. Ja ťa učiť abecedu nebudem

Najradšej ľudí poučujú debili, ktorí nič nevedia.
 

 

Tvoju poslednú vetu som mal presne na mysli, keď som čítal tvoje príspevky.
 

Ešte niečo

práve pre takýchto debilov sa značka "Slovensko" a "Made in Slovakia" predáva pod cenu.

Preto, že za Slovensko vybľakujú nevzdelaní, arogantní primitívi, my všetci sme platení tretinovými platmi voči krajinám, ktoré pracujú s identickou efektivitou, technológiami a svoj produkt predávajú na tom istom trhu, ako Nemci, Rakúšania či Briti.
Akurát že dostaneme 3-4x menej. Pretože reklamu nášmu produktu robia takíto debili.

Žobračíme len preto, že za "reprezentantov národa" tu sami seba ustanovili primitívi, zlodeji, intrigáni a takíto " 5ntapracka254"-ci
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Najprv si tvrdil, že Sýrski utečenci -

- aramejski hovoriaci kresťania - sa už v Nemecku už pridali ku kalifátu. No nech sa páči.
Ani som si nevšimol, že by si zaliezol do diery pre svoju neznalosť, ktorou si sa pochválil, ale už zase poučuješ, kto kam odišiel.

Z tých 150 zachránených rodín (európski kresťania ich pomohli zachranovať, keď už boli vyvraždené celé susedné kresťanské dediny) časť odišla ďalej na západ, časť sa vrátila domov.

Ľudia, ktorí sa v záchrane životov týchto 150 kresťanských rodín osobne angažovali, presne vedia, kto, kedy a kam odišiel. Zhruba pred rokom už tu ostali len 2 rodiny, odvtedy situáciu nesledujem.

Drísty, povery, klebety, intrigy a ruská propaganda nikomu nepomôžu.

https://www.hanusovedni.sk/arc...
 

1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Ekonomika