SME
Nedeľa, 17. november, 2019 | Meniny má Klaudia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Začali tajiť, prečo väznia Kočnera a podozrivých z vraždy Kuciaka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

?????

Dodnes nikto nepovedal či sa Zsuzsová priznala km objednávke vraždy a či uviedla Kočnera ako objednávateľa. Alebo sú to všetko len obvinenia od policajného agenta Andruska?! K prípadu som sa už vyjadril dávnejšie:
Podľa súčasného vývoja situácie bude scenár nasledovný:
Kočnerovi budú narastať rôzne obvinenia, a nakoniec aj objednávka vraždy Kuciaka. Ten sa psychicky zrúti a spácha samovraždu. Ak nie, tak to niekto urobí profesionálne zaňho. Že bol objednávateľom dosvedčí Z. Andruskó (nasadený NKÚ?) aj A. Zsuzsová, ktorej sľúbia beztrestnosť za jej prečiny a trestnú činnosť. Aby náhodou pravda nevyšla na povrch zahynie Zsuzsová pri autonehode alebo inej katastrofe, prípadne zomrie na zlyhanie srdca, či iného orgánu. Prípad potom bude s veľkou pompou oficiálne vyriešený.
14.3.2019
Pred dvomi dnami oznámili , že Zsuzsová poprela akúkoľvek účasť na vražde Kuciaka a jeho snúbenice. Zrazu majú dôkazy.
Minulý mesiac som k tejto kauze uviedol nižie uvedené
Podľa súčasného vývoja situácie bude scenár nasledovný: Kočnerovi budú narastať rôzne obvinenia, a nakoniec aj objednávka vraždy Kuciaka. Ten sa psychicky zrúti a spácha samovraždu. Ak nie, tak to niekto urobí profesionálne zaňho. Že bol objednávateľom dosvedčí Z. Andruskó (nasadený NKÚ?) aj A. Zsuzsová, ktorej sľúbia beztrestnosť za jej prečiny a trestnú činnosť. Aby náhodou pravda nevyšla na povrch zahynie Zsuzsová pri autonehode alebo inej katastrofe, prípadne zomrie na zlyhanie srdca, či iného orgánu. Prípad potom bude s veľkou pompou oficiálne vyriešený.
Dnes dodávam: v prípade odsúdenia a uväznenia Kočnera sa o o jeho odchod na druhý svet postarajú spoluväzni. Nevíde tak najavo pre koho to Kočner zariadil.
Ale možné je aj to, že vtom Kočner nejde. A svedectvá sú falošné. Preklepnutý by mal byt poriadne Z. Andruskó, ktorý usmernil tok vyšetrovania udaním Zsuzsovej a Kočnera. Ak by to bolo tak, že si uňho vraždu objednala Zsuzsová, predsa by mu nevešala na nos aj to, kto si vraždu objednal u nej. Tento kajúcny spolupáchateľ by mal byť posadený do vyšetrovacej väzby a na detektor lži. Lebo zrejme bol nasadený zhora aby miatol vyšetrovanie!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Závan z doby

socializmu
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Ekonomika