SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pellegrini: Z Bruselu zrejme dostaneme menej peňazí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

menej na rozkradacky? ale kdeze, prasiatkam sa uz roztiahli zaludky, takze budu o to viac nahanat kseftiky z miestnych zdrojov.
 
Hodnoť

Ďalšie vydieranie z Bruselu

Libtardmi ovládaná EU nevie ponúknuť nič zmysluplné, tak sa snaží kúpiť si politikov. Samozrejme všetko, čo nebude v súlade so záujmami Bruselu, bude asi v rozpore so zásadami právneho štátu (napríklad neposkytnutie "prirodzeného" práva na migráciu).
Oveľa horšie však je, že neomarxisti obracajú oči obyvateľstva k altenantíve, ktorá môže byť hnedá.
 

Záujmom Bruselu je pchať tisíce

agropodnikateľom ktorí mulčujú trávu nanajvýš vypestujú pšenicu pre Sudán? Na pozemkoch skutočných vlastníkov ktorí z toho nemajú nič? Až sas to v Bruseli dozvedia Matečná nerozdelí nič a môže sa pratať z funkcie!
 

To je problém vlastníkov,..

...že si nezisia, ako to funnguje. Že nájomca môže skasírovať až 600€/ha dotácií (zelenina), za bežnú pôdu či lúky do 270€/ha a on prenajíma pôdu za 20€/ha.
 

Vieš dobre že agroloby

presadzuje zákon o nájme pôdy tak aby sa nedal vypovedať ľahko. Prečítaj si tie diskriminačné ustanovenia! Si povinný strpieť nájom 20 eur/ha za rok!!! Alebo sa ti budú tie K****vy rozťahovať bez zmluvy. Nevyženieš ich!

Ak by existoval analogický zákon o prenájme bytov (akože neexistuje iba všeobecné ustanovenia v Občanovi) môžu to tu zbaliť investori do realít, hypotekárne banky aj developeri!

Za agroloby stoja:
- súdruh Fico
- kpt Tomtom
- babišovci z SPPK
- Kotlebovci
- Kollárovci
- a väčšina blbých Slovákov
 
Hodnoť

ľahká pomoc

tí, ktorí doteraz rozkrádali eurofondy, budú teraz, keď eurofondy nebudú, dôslednejšie zdierať pracujúcu chudobu. nenažranosť dokáže byť veľmi kreatívna, verchuška zdokonalí systém, ako ošklbať národ. a národ, sediaci pred televízorom, si to ani nevšimne, cez reklamu pofrfle a potom sa vráti k svojmu obľúbenému seriálu alebo obrázkom na fejsbúku.
 
Hodnoť

 

Niekedy mám pocit, že eurofondy sú jediným motívom prozápadnej pretvárky nášho vládneho zlepenca. A aj to s tým musia veľmi bojovať.
 
Hodnoť

Naši politici Slovensko neriadia

... ministerka Matečna dostaneme viac peňazi z Bruselu
... predseda vlády Pelegrini dostaneme menej peňazí z Bruselu

... takže Slovensko neriadi, ale len spravuje Slovensko.

... za každú cenu sa snažia presadiť medzi tzv. elitami, aby mohli kradnúť a korumpovať a na Slovensko z vysoka kašľlú

... a luza sa sťažuje , že tzv. elity sa vzdialili obyvateľstvu.

... v súčasnosti tzv. elity medzi sebou bijú hlava nehlava, aby sa dostali ku korytám, pretože nastali neisté a zle časy lebo nikto z nich nevie koľko pritečie z Bruselu peňazí, koľko si budu môcť ešte ukrasť.
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika