SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Odborníci vidia nedostatky v štátnych IT projektoch za sto miliónov eur (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Inými slovami

Aký pán, taký krám.
Aký Raši a Pelegrini, taká informatizácia štátnej správy...
 

Počiatok by o tom vedel hovoriť.

Keby mu utieklo všetko čo mu "nepatrí", tak by spával pod mostom. Boha mu.
 
Hodnoť

Na okraj :

máme smolu. Nie sú rozhodujúce hodnotenia odborníkov, ale právnikov hodnotenie v riadení štátnej moci vlády, ministerstiev či parlamentu... Od ekonomiky, zdravotníctva, školstva, vedy a výskumu až po IT projekty ... kontrola, hodnotenie, zodpovednosť - iba verbálna ... :)
 

mam podozrenie

ze keby tito odbornici boli zainteresovani na tych projektoch, uz by zrazu to hodnotenie bolo predsa len ine, objektivne to hodnotit je ale objektivne vcelku zlozita vec..
 
Hodnoť

 

Hm, a čo na to digitálny líder Pelle?
 
Hodnoť

tak,

Fico sa vymenil za pellerínu,Kaliňák riadi MV z úzadia,hlas ulice stíchol,Ćižnárove peklo sa nekoná a zlodejský trojlístok môže pokračovať v rabovačkách pokojne a bez strachu ďalej.Národ holubičí ohni ešte viac chrbát a pracuj do úmoru pre bezodné vrecká vagabundov.
 
Hodnoť

 

CHABé IT projekty nie sú len o politike, tunelovaní a podplácaní objednávateľov. Kto vlastne kontroluje akí "IT odborníci" robia na tých projektoch? Nie sú to len treťotriedni chlapčekovia, čo sa radi hrajú na PC a pred rokom vyšli zo školy, ale o programovaní zložitých projektov toho veľa nevedia? Bežný úradník to po nich veľmi neskontroluje a potom sa všetci čudujú, že prečo to nefunguje. Máme na Slovensku vôbec nejakú kvalitnú IT firmu, ktorá sa môže rovnať ostatným na západ od nás?
 
Hodnoť

 

Vie mi niekto povedat, preco mi pridu SMS o novej sprave v elektronickej schranke po 5 dňoch?

a

Druha - prečo keď mi pošle VŠZP správu, naprv príjde správa, že majú pre mňa správu. To potvrdím, potom najskôr o takých 24 hodín príde skutočná správa, a zároveň mi príde ďalšia nová správa do Odoslanej pošty - doručenka a ešte ďalšia do odoslanej - autorizácia doručenky. No a po 5 dňoch mi dojde ešte 6 sms, keď už je dávno všetko vybavené.

Odpoveď je určte, že legislatívny rámec to inak nedovoľuje. WTF. V papierovej forme to bolo menej pingpongov (jeden)
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika