SME
Piatok, 15. január, 2021 | Meniny má DobroslavKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opozícia varuje pred ohrozením budúcich dôchodkov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Súdruh Matovič,

prestaňte so ženami ako Danko a komunisti, lebo sa s mojim voličským hlasom môžete rozlúčiť.
A ak už špecifikum pre ženy, tak práve naopak, za každé dieťa im rok predlžiť , pretože sa hrali s detičkami a nepracovali.
 

ak

Ak sa zeny rozhodnu, ze ich to hranie s detmi uz nebavi a neobetuju karieru, zarobky a svoje buduce dochodky, stane sa to, ze o 50 rokov nebudu ziadne dochodky. Len generacia starcov, co si v mladosti myslela, ze vychova deti do troch rokov ma hodnoru "hrania sa s detmi".
 

Drístaš niekolko hlúposti

1. ženy sa nevzdajú detí, aj keby sa zrušili prídavky a materské. Ženy to majú totiž zakodované v mozočku, že sa chcú hrajkať s detičkami.
2.ľudí je priveľa a technologie vymyšľané mudrymi mužmi už nepotrebujú ľudí, hlúpy ľudia sa tak stávajú nepotrební, teda ženy budú rodiť čím ďalej tým viac nepotrebných ľudí, a budú ich musieť živiť práva múdry ľudia so svojimi technologiami.
 

 

cas ukaze, kto dristal hluposti
 

 

Vidím, že rozmýšľaš tak sa nebudem s tebou nebudem dohadovať.
Ten článok je o dôchodkoch, teda o dávaní peňazí neproduktívnym ľuďom a napadol som hlavne ten zámer pre ženy skôr do dôchodku na zákl. počtu detí, čo mi pripadá absolútne nelogické.

A čo sa týka času, ktorý ukáže ... ja mám hlavne obavy o planétu ako celok, neustále zvyšovanie výroby, spotreby, stavania , cestovania, zvyšovanie počtu ľudí - toto veru speje k devastovaniu planéty. Takisto je nenormálne, kolko je milionárov, miliardárov, ľudí extrémne pracovne vyťažených a na druhej strane kolko chudoby , nezamestnaných , nepotrebných. Na všetko máme expertov, inštitúcie, riešenia, ale - nerobíme s tým nič.
 
Hodnoť

 

Opozícia už raz budúce dôchodky riešila. Vtedy bola pri moci a jej riešením bolo zvýšiť dane a odvody živnostníkom.

Niečo lepšie by sa nenašlo?
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika