SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rašimu zverili informatizáciu, doteraz sa jej veľmi nevenoval (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Funkcia

Osobne si myslím, že túto funkciu musí zvládnuť. Na tomto mieste nie je potrebné aby bol ITčkár. Ani jeho predchodcovia v tomto obore pokiaľ viem nemali predošlé skúsenosti a žiaden problém s tým nebol.
 

Ha

Aj s parkovanim nemal skusenosti... A terazky ma...
 

Predsa mu to vylespi CV-cko

Zvladnuty projekt plateneho parkovania v KE je predsa velke plus!!! Predsa mu to vylespi CV-cko !!!! Narcisko Risko to bude mat k dobru. Verim, ze sa dozije podobnej karmy ako jeho velky ucitel Pavol Paska....
 

 

Zvládne ju o tom niet pochýb. Recnit rokovať analyzovať a dobre vyzerať to je jeho zadanie. A hlavne na financovody nesahat.
 
Hodnoť

 

Prečo zas tie pochybnosti? Veď hoc ktorý minister nebol študovaný v tom odbore v ktorom robí! Keď bolo sas olano a spol pri moci tam to tiež nebolo inak! Sa zobuďte!
 
Hodnoť

 

Tešíme sa na dalšie zbabranie projektu. Darme treba štartovať na post predsedu vlády a to by nás tešilo asi najviac. Konec dobrý všetko dobré. Konec superstrany Smer nenahraditeľných odborníkov a špecialistov.
 
Hodnoť

 

Šmejdi. Celý Smer SD.
 
Hodnoť

No s Bohom,

zasa SA stal rozkradacsky cap zahradnikom! Spickova elita!
 
Hodnoť

Smerácki "vševedkovia".

V úzkom kruhu okolo Fica každý všetkému rozumie, to je taká zvláštna zóna vševedkovského rozumu, ktorá prekračuje náš vesmír a naše chápanie. Značne sa to približuje komunistickej téze, že robotnícky káder zvládne všetko a preto nebolo problém s robotníka urobiť riaditeľa podniku.

Preto aj Pellegrini mohol byť štátnym tajomníkom a rozumel financiám, mohol sa stať ministrom školstva, po pár mesiacoch aj predsedom parlamentu a potom podpredsedom vlády pre investície a informatizáciu, Peter Žiga mohol byť ako minister špecialista na životné prostredie a teraz aj celé hospodárstvo, Ľubomír Jahnátek bol ako pedagóg špecialista na hospodárstvo, pôdohospodárstvo a teraz reguluje sieťové odvetvia, Ľubomír vážny ako minister dopravy, neskôr podpredseda pre investície a teraz rozumie Sociálnej poisťovni, Ján Richter ako kovoobrábač a pracovník OV KSS Nitra rozumie ako minister práci a sociálnym veciam, dokonca aj rodine, T. Gašpar ako pedagóg a telocvikár môže byť policajným prezidentom, tak prečo by Richard Raši nemohol byť ako chirurg podpredsedom vlády pre investície a informatizáciu !? Bez nich by skrátka celé Slovensko kľaklo na kolená.
 

 

cesi na to maju Jaru Cimrmana ...
 

 

Je ešte jeden: Forrest Gump :-). Ten bol dokonca hendikepovaný, no do čoho sa pustil - vo všetkom dosiahol vrchol. To asi v predstihu urobili film o Jahnátkovi.
 

Chirurg IT-čkarom

Nuž na to, aby som vedel, kde je Slovensko, nepotrebujem byt gynekológom....
 

Všetko presne

ako za komunistov: Dajte mi ľudí a ja to urobím. :)
 
Hodnoť

 

V prípade Raši mňa zaráža iný fakt. A síce, že asi 35 ročný lekár, ktorý si práve urobil druhú atestáciu...vešia medicínu "na klinec" a ide do politiky. OK, minister zdravotníctva, to beriem. No potom azda návrat k "remeslu".

Nie nejaké špinavé funkcionárčenie. Keby to urobil v predpenzijnom veku nepoviem pol slova. Beriem jeden dôvod: ak zistil, že na úrazovú chirurgiu nemá (ruky, nervy, výdrž, odolnosť, povahu).

No a minister? Veď keď hľadali ministra vnútra, bolo to v polohe: ja nechcem, ale mám kamoša. Azda nie je až taký nemožný, aby nemohol byť ani len ministrom (Ráž).
 
Hodnoť

Hahaha

čiže ... pointa vlády Smeru a jeho predsedu právnika Fica, Rašiho a spol. je ohlupovanie voličov ... :)
 

 

To tvoje pertraktovanie práva od rána do večera deň čo deň...je jasná obsedantne-kompulzívna porucha, rozvinutá do najvyššieho možného štádia. V každom poste "právnik". To ani zubár toľko nemyslí na zuby - aby som nespomínal gynekológa.

Nie je to "ohlupovanie národa". Držia tam persóny, ktoré budú držať formáciu a nebudú mať tendenciu vybočiť.
 

Pre : v se ...

rozosmial si ma, vďaka ... mýliš sa, never právnikom v riadení štátnej moci ... skús od roku 1993 hodnotiť výsledky práce právnikov vlády, ministerstva, v čele parlamentu či nedávno v prezidentskom kresle ... a nedaj sa oklamať ich ohlupovacími rečičkami napr. porovnávaním s lepšími, potom budeš držať formáciu spolu so mnou bez nejakej tendencie vybočiť ... teda polepši sa, ak chceš ... :)
 

 

Ja právo neuznávam, to študovali za mojich čias tí, ktorých rodačia chceli, aby ich ratolesti mali nejaký titulček a normálnu fakultu nezvládali, resp. ich vykopli v prvom ročníku (ten sa nedal opakovať). Potom išli na právo či ekonómiu, to vyštudoval "každý, koho neprešla električka". Nie si ty náhodou jeden z mála, koho nezrazil autobus a napriek tomu nezvládol ani to biedne právo? Taká posadnutosť, to už je extrém.

Niektorí právnici si ani nepamätajú, ako "vyštudovali"...také ľahké to bolo. Hokejisti si chodili na fakultu iba zapisovať skúšky. Tým najlepším nosili indexy funkcionári.
 

 

smola a je to tak, ako hovoríš ... nemám žiadny problém s právom ani so vzdelaním ... no nešťastím pre Slovensko je aj to, že máme už 6 právnických fakúlt a s akým výsledkom v 25 ročnej existencii ? ... právnici sa hrnú do politiky, riadeniu štátnych záležitostí a v reálnej justícii nejak chýbajú ... to, že právnici, aj morálne v riadení štátnej moci nie sú žiadnym vzorom, zrejme bude aj výchova či vizitka fakúlt, kde " vyštudovali " ... máme neskutočne množstvo nestabilných(sústavne meniacich sa) zákonov, nariadení, predpisov na ktoré sa právnici zvyknú vyhovárať, ale realita je taká ... že právnici v riadení vládnej moci dokážu nehorázne presviedčať verejnosť o svojich skutkoch a kauzách, ktoré sú vynikajúce vlastne nestali alebo pracujúca verejnosť zmeny ani nestačí registrovať ... ak zamestnanec urobí nejaký kiks, čo sa stáva dostane pokutu prípadne odchádza preč, a v právnik politike ? ... drží sa zubami-nechtami, vykecá si nevinnosť vďaka spolupracujúcej justícii a polícii ... sťa mafia ... :)
 
Hodnoť

v podobe tohto pána je to tragédia

Slovenska bez konca. ďalší jasny dokaz, že ide iba o osobne zaujmy vsetkych tam hore a nie o uspesne, slusne a prosperujuce Slovensko. Na Slovensku je to tak. Drzim palce mladym, aby to tu rozprasili.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Ekonomika