SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Polícia zisťuje, odkiaľ mali novinári kompromitujúce materiály na Kisku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

takým, čo toto robia hovoríme biele vrany a občas ich aj sam kiska za to vyznamenáva.
ešte by som privítal aj prezidentovu verziu o tom, ako kataster za 6 dni zapiše pozemok, ktorý sa hned na to za tretinovu trhovu cenu predá čistou náhodou "najlepšiemu prezidentovi akeho sme doteraz mali"
 

 

Takým čo to robia hovoríme Ruský Trolovia.Tvoja otázka by mala smerovať na katastrálny úrad.A máš pravdu máme najlepšieho prezidenta akého sme doteraz mali.
 

Pripájam sa je to

tak.Pán prezident im veľmi vadí a vieme prečo a za ním stojíme ak bude kandidovať ,tak ho aj zvolíme.
A o tom to je a špinavostiach ktoré hrozia že vyplavaju na povrch a preto kamarila potrebuje iného prezidenta a ovládnuť totálne ustavný nesúd,ktorý menuje us.
 

 

V každom prípade mame naj-rozumnejšieho prezidenta od založenia tejto banánovej republiky.
 

 

Možno to vyšetrujú preto, aby im mohli poďakovať. Vďaka takým, ako sú tí anonymi vieme, akého máme prezidenta.
 

 

Už vieš koho ideš voliť? Harabina, Daňa, alebo alfasamca čo má rád koníky?
 

 

Tiež sa pridávam,že je to najlepší prezdient akého sme mali.
 

 

V čom je dobrý?
 

aby si nemusel písať na katastrálny úrad

v tom čase, keď Kiska kupoval pozemok, ešte to nebolo na katastroch tak technicky zautomatizované a teda listiny sa zapisovali nielen podľa toho, v akom poradí prišli, ale aj kto koho pozná. Teda keď realitka, ktorá získala ktovie akým spôsobom pozemok, dala návrh na vklad do katastra a zmluva bola urobená v predpísanej forme, neodporovala údajom vedeným v katastri a bola právne v poriadku, bolo vydané rozhodnutie o povolení vkladu aj skôr, lebo kvetinka, či čokoláda pre povoľovateľa posúrila zápis. Taktiež Kiska to už kúpil tak, že zmluva vychádzala z podkladov evidovaných v katastri, ktoré sú správne, pokiaľ sa nepreukáže opak. Ale ten sa nepreukazuje po 20tich rokoch, ale hneď v tom čase sa mal pôvodný "vlastník" spamätať a nečakať, kým bude jeho bratranec či čo je Paška v parlamente.
Na základe uvedeného si si mohol ten pozemok kúpiť aj ty :-)
 

presne tak,

iba si zabudol uviesť, že pán prezident kiska preukázal veľké srdce a nechal "pôvodného vlastníka" ten pozemok 20 rokov prenajímať a nežiadal za to nič. 20 rokov sledoval, ako po jeho pozemku jazdia traktory, sejú, žnú, obrábajú jeho pôdu a nezakročil. Dobrý anjel.
 
Hodnoť

ide o cielenú antikampaň

proti nášmu najlepšiemu prezidentovi, akého sme kedy mali! V poslednom čase som prekvapený zo SME - neinformujú o ficiakoch, ale píšu hlúposti o pánovi prezidentovi, od čoho je len krôčik porovnávať jeho daňový omyl s daňovým podvodom bašternáka. Tu to slušný a rozhľadený novinár štefan hríb vysvetlil užitočným idiotom - https://www.tyzden.sk/politika...

Chcem redakciu upozorniť, že ako správni smetiari, ktorí hádžu fake news do koša, nezabudnite, že aj takáto ohováračská kampaň sa chystá proti nášmu prezidentovi:

-že bol šéf oranizácie socialist. zväzu mládeže
-že chcel vstúpiť do komunistickej strany, ale ho nezobrali, napriek protekcii od otecka, veľmi vysokého komunistického funkcionára
-žena sk skúšal podnikať, ale nedarilo sa mu
-že následne odišiel do usa, kde manuálne pracoval a obdivoval židov
-že po návrate z usa zúročil usa skúsenosti z práce na benzínpumpe a založil miliardovú nebankovú spoločnosť, čo má byť divné
-že na túto spoločnosť je zopár právoplatných rozsudkov, že sa správala úžernícky
-že ukradol pozemok pod tatrami
-že na kampaň minul rádovo viac peňazí, ako zákon dovoľuje
-že jeho kampaň financovala jeho súkromná spoločnosť
-že táto spoločnosť si náklady na kampaň dala do výdavkov, viackrát!, čo je trestný čin
-že z trestného činu sa pán prezident kiska vyvinil "na bašternáka"
-že na súkromné účely prelietal milión euro
-že po návšteve mexika, kde si pripíjal tequillou s mexickým prezidentom, čím upevňoval družbu medzi našimi národmi vrátil ovracané lietadlo
-že vraj pri príležitosti 25 rokov slovenska vyznamenal najmä ľudí, ktorí boli proti jeho vzniku, neznášajú ho a ohovárajú
-že svojvoľne po dlhý čas nevymenoval sudcov ústavného súdu

a mnohé iné dezinformácie, ktoré sa na serveroch, platených z ruska, zhusta objavujú. Rusi proti naším hodnotám vedú dezinformačnú vojnu, putlerove paprče chcú rozvrátiť eú a na to používajú hybridnú vojnu, ktorou súčasťou sú aj vyššie uvedené fejk njús. Prosím, vysvetľujte to tým nevzdelaným voličom koalície. Ak to pochopí aspoň časť z nich, sk bude opäť peknou krajinou
 

 

Vyzerá to tak, že ste s kampaňou práve začali. Ako vidno, máte nábojov dosť.
 

To je jedine co viete,

navymyslat sprostosti a kydat spinu, smradit, nenavidiet, ohovarat. To su tie dva kamene, alebo su este nejake pripravene? Na sucasneho prezidenta nema ten vas smrad z uradu vlady ani mentalne a moralne je na uplne inej planete.
 
Hodnoť

zo Sumracnej

alebo z vlastnej hlavy :-)

ta polucia je fakt na smiech
 
Hodnoť

Vyšetrovanie ako keby bol

1.april .
 
Hodnoť

 

Polícia nutne potrebuje zistiť kto je zdroj týchto informácii. Aj oni chcú k ním mať prístup...
 

Nerozumiem,

prečo sa pýtajú na autora novinárov.
Treba sa predsa pýtať na Súmračnej!
Také jednoduché...
 

Napr. Erik Tomas by "kápnout božskou"

Ako hovoria v ceskych krimifilmoch napr. Erik Tomas by mohol "kápnout božskou" tj. nieco vediet....alebo nejake pobodne " kvietko" by mohlo mat vedomost o Jegorovi.
 
Hodnoť

Milý autor článku,

citujem z vety hneď pod nadpisom: "Vyšetrovateľ sa novinárov pýta otázky, ...". Otázky sa nepýtajú, otázky sa kladú. Pýtame sa na veci.
 
Hodnoť

A dôvod ?

odvrátenie pozornosti od neskonale precíznej práce Smeru na výsledkoch školstva, zdravotníctva, korupcie, vymožiteľnosti práva, zadľženosti, stavu diaľnic, chýbajúcich zdrojov na platy pre učiteľov, sestričky, justíciu, mizernej podpory stredného stavu, politikárčenia a tým zvyšovania extrémizmu, ohovárania oponentov za účelom zvyšovania volebných preferencií, ohlupovanie národa omaľovanými rečičkami atď, atď ... :)
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Ekonomika