SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Žiga, Pellegrini a Kažimír rokovali s U.S. Steel Košice (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

hlúposti

každému normálnemu zdravému podnikateľovi záleží v prvom rade na zdravom rozvoji podniku a návratnosti investície --- ostatné sú len komunistické smerácke drísty
 

Presne

tak. Ved ani SMER nedokaze zarucit istoty.
 

 

Sudruh Ziga to odvodzuje od seba. Jemu totiz mimoriadne zalezi na ludoch. Rovnako aj jeho sefovi.
 

 

Možno len išli zistiť, či sú normálni a zdraví.
 
Hodnoť

Až ma striaslo

keď nejaký minister alebo právnik zo Smeru začne hovoriť o fungovaní závodu a o ľuďoch, ktorí v ňom pracujú ... dúfam, že vláda právnikov nebude zase niečo chcieť zariadiť, nariadiť, usmerniť, prikázať alebo zakázať ... :)
 
Hodnoť

Trochu od veci, ale zaujímavé

Ak sa v nariadení Európskej komisie hovorí o povinnom dotovaní nahraditeľných energií štátom...

...a štát spraví nasledovné: náklady veterným a vodným elektrárňam preplatia sprostí občania Slovenska priamo cez faktúry za elektrinu,

nejde o obyčajné výpalníctvo a obídenie Nariadenia EÚ ???

Totiž náklady na dotovanie vodných elektrární sa VÓBEC neobjavia v účtovníctve štátu, štát je čistý (o to viac si môže vyplatiť koncoročné bonusy) a prihúpli občania - odberatelia energií to zaplatia v rámci solidarity.
 

... to zaplatia v rámci solidarity.

všeobecná solidarita – ten hlavne komančami presadzovaný bláznivý princíp znamená, že kreatívny, šikovní, snaživí, hodnoty vytvárajúci, slušní, sami sa o seba schopní postarať, ... občania sú darebákom štátom okrádaní v prospech lenivých, hlúpych, nadrogovaných, basistov, alkoholikov, rozkrádačov, ... proste hodnoty ničiacich darebákov.

Dokedy sa nepresadí zásada, že solidarita bude fungovať len v hraniciach rodiny (k tomu viď prírodu – existuje takto úspešne už milióny rokov), dovtedy nebude prosperita, efektívnosť a pokoj.
 
Hodnoť

Odchod USS/USA je nevyhnutný ......

Odchod je nevyhnutny pre zmenu zákonov v USA o zdaňování prijmov z holdingu v Holandsku.Slovenský majitel potřebuje změnit Prevádzkovateľa USS Service Ltd USA za nového Prevádzkovateľa HE Steel.....ale reg.v Holandsku alebo Hongkongu ostáva na materský trustholding......
 
Hodnoť

SMER

Iba neviem načo ich tam pustili do sukromnej firmy tých troch akože ministrov. Jeden vie asi čítať druhý písať iba ten tretí od čoho bol? Síce pravda Žiga vie po slovenský tak akurát na 50% a má krásny slovensky prízvuk. Na buduci týžden tam pôjde asi Fico s Richterom. A bude si mať čo odfajknuť že je splnené .
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika