SME
Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

SaS podáva pre tretí blok elektrárne Nováky trestné oznámenie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Skutok nie je čin trestný a aj nestal sa

Súdruh minister sa podľa vlastného uváženia odmietol zúčastniť parlamentného výboru. Teda súdruh minister normálne odmietol sa zodpovedať orgánu, ktorému podriadený je. To je súdruh minister onen, jaj súdruh ako boľševík.
Ani sa mu nečudujem, však poslancov neopije ľahko odhaliteľným klamstvom, aby získal čas na výhovorku sofistikovanejšiu. (že to používa svedčí aj jeho "výpoveď" pred zastupiteľstvom Ke, kde s poker face Stalina tvrdil, že ináč konať nemohol, lebo zákon tak káže a keď o pár dní sa ukázalo, že klamal, vymýšľal či ako nazvať to, ani píp o ospravedlnení.)
Arogancia vlády kontinuity nemá hraníc. Tak sa utrhli , ako vraví sa z reťazí, že až až... a potom kvičať ako podsvinčatá(*) isto budú, ak zaslúžene ocitnú sa "v reťaziach".
Vie niekto o dni (jedno či piatok, sviatok, nedeľa alebo výročie VOSR), keď neprevalil sa nejaký škandál, spojený s vládou kontinuity? S tou vládou, ktorá hlasom hlasu isto len podobnému hlasu predcedu Vlastnou hlavou, onehdá riekla: že táto vláda je super a fajn aj fasa a do frasa ani nijaká kauzu ju neotriasa.

* ups čechizmus, teda odstavčatá, či kŕmne prasatá slovensky správne je
 

Skvele si to napisal

Skvele si to napisal,
az mi to je divnuo
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika