SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico národný štadión stále nezačal stavať. Kmotríkovi je to vraj jedno (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

kmotrik si to nakresli, obcania zaplatia... pekny biznis model Poor, Siroky, Kmotrik... najhorsie na tom je, ze ten stadion ani nikto nevie ako vyzera. ani sutaz ani nic. toto velmi dufam, ze neprejde.
 

Stadion nebude

Az bude dialnicnicny okruch nula postavia v peetrzke 60 tisicovu arenu ...

Predsa BA nebude mat horsi a mensi stadion ako TT...
 

 

okruh :)

to davam :)
 

Ked bude stat v peetrzke 60 tisicovy sta

dion vrati mi sme.sk karmu :D

Uvidite ze tam bude stat , nech sa prepadnem do zapadneho nemecka ... :D
 
Hodnoť

...

v tej veži vľavo budú na predaj byty s terasami?
 

Tá veža"vľavo",ani nič okolo štadiona sa

stavať nebude.To chcel postaviť Ivan Kmotrík pre vlastné komerčné účely.Ale vlani,našťastie,od tohoto projektu definitívne odstúpil.Ťát to postaví za štátne peniaze.Bez Kmotríka.Takže teraz ale nechápem,čo ten Kmotrík tam ešte stále obsmrda.
 
Hodnoť

Do neba volajuca zlodejina!

Toto hádam nemôže prejsť ani v Slovakistane!

Kmotrik si vybavi všetko, pozemky na komerciu za pár supiek ktorých podmienkou mal byť štadión... Ten nakoniec postaví štát. Pozemky Kmotrik vráti?

Čo na tom štadióne je vybavenia za 20melonov...? Len VYBAVENIE, mimo stavbu! Ved to je 20.000 na sedadlo. Len vybavenie. Ste sa zbláznili? To bude v kozi so slona s vlastnou plazmou a vyhrievanim či čo?

Bol som teraz v TT,ten štadión je super a úplne postačuje. Stal štát len 13mega, všetko spĺňa kapacita taká istá, 30min od letiska. Načo je našej repre ďalší?

STAČILO ZLODEJOM DÁVAŤ ROBERTO
 

 

Takúto do neba volajucu krádež to Robert hádam ešte nemal. Ešte s PR Kmotrik arogantneho. Sa chlapci už ozaj necítia? Čo nato slovac? Prečo Myjava stáva z vlastného vrecka a BA dostane 20x toľko na hovadiny a totálne prestrelene palky? To na Slovensku žijeme tak dobre že si dovolíme mat dva luxusné štadióny za štátne vedľa seba 35min po diaľnici? Dokopy za 100mega? Koľko zato mohlo byt škôl a nemocníc?

TOTO OZAJ EŠTE NEMÁ ŽIADNY PROTEST ANI PETICIU?

SPAMATAJTE SA BRATIA, aj SME okamžite dávajte fakty o predrazenom a nevhodnom projekte toto je ozaj svinstvo prvej triedy
 
Hodnoť

.

ak by bola architektonická súťaž, mohol by prispieť aj štát, ale keďže nebola, nech si svoje obrázky stavia Kmotrík za "vlastné", aj keď tie "vlastné" nie sú tak vlastné.
 
Hodnoť

 

Nalejme si čistého vína - len v našej enkláve dokážeme postaviť štadión s trčiacim panelákom.
V minulosti to bol Žaluď a Černák, dnes je to ekonomická mafia s kúpenými poslancami a vládou.
Nakopte toho asociála do ...!
 
Hodnoť

Štát má postaviť štadion.Tak nechápem,

čo tam ešte robí nejaký Ivan Kmotrík ? Je snáď členom vlády,alebo nejakým štátnym tajomníkom pre výstavbu štadiona ??? To za prvé. Za druhé. Posledné dva-tri roky sa stále opakovalo v médiách,alebo na tlačovkách z Uradu vlády,že cena štadiona po dokončení a odovzdaní do užívania, bude stáť celkom 45 mil. Eur.S komerčným zázemím,kde by I.Kmotrík postavil ako podnikateľ ,Hotel,bytový a obchodný komplex ,by celková cena výstavby bola na úrovni 65 až 67 mil. Eur. Teraz však sa zrazu,z ničoho nič,začína hovoriť celkom otvorene o sume 68 mil. Eur za štadion.Bez komerčného zázemia I.Kmotríka,ktorý od projektu výstavby hotela,bytového a obchodného komplexu definitívne odstúpil.Tak sa pýtam.Kto a prečo zrazu zvýšil cenu výstavby štadiona o viac,ako 20 milionov ? A čo tam má do toho všetkého ešte rozprávať nejaký súkromník Ivan Kmotrík,ktorý bude možno( !!! ),len a len podnájomníkom na štadione.Ako majiteľ klubu ŠK Slovan,ktorý by si mohol štadion od štátu prenajímať pre súťažné zápasy,resp. tréningové účely.Vysvetlí mi to tu niekto ?
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika