SME
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čakajte a nič nerobte, odkazujú vlastníkom VW majitelia servisov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

no co, VW znizi vyrobu, Kia, PSA, Jaguar maju priestor zvysit
 
Hodnoť

Nesprávne pochopená situácia

Tým autám nič nieje! Veď to nieje porucha bŕzd, je to softvér, ktorý testuje či auto jazdí alebo je na homologizácii. Tá sa vykonáva pri spustení výroby, tento test sa nerobí ani na STK. Takže auto jazdí normálne, jediný ***** bol, že aké ekologické je to auto! Prečítajte si všetky články o tomto probléme.
Čo sa týka exhalátov, ďaleko viac exhalátov sa do vzduchu dostáva z výbuchov bômb a následných požiarov vo vojne, toto nikto nerieši. Obrovské množstvá exhalátov vypúšťajú do ovzdušia tankery a kontajnerové lode, toto sa tiež nerieši.
Celý problém skončí, keď sa vo svete vynorí nový problém, napr. ešte viac utečencov, resp. ak sa niekde vo svete začne vojnový konflikt.
 
Hodnoť

Nie je podozrivé načasovanie prípadu ?

V deň ked Merkelová vyzvala USA, aby sa podieľali na riešení utečeneckej krízy, na ktorej majú najväčší podiel viny, tak z USA príde správa, že VW má podvodný softvér...Veľmi veľká náhoda, nemyslíte ???
Ved tento softvér má 11,5 milióna áut. A akurát vtedy v ten deň, ho objavili a podali žalobu...Každému musí byť jasné, že pri takom množstve áut o tom museli vedieť desiatky, možno stovky ľudí v rôznych štátoch a svetadieloch...
Nechcem sa zastávať VW ani Nemecka, ale niečo tu smrdí. A rovnakú technológiu v motoroch používajú všetky značky. Oni splňujú emisné limity??? Asi ťažko. Neviem či majú tiež taký softvér ako VW...alebo ako to splnili...
Myslím že tu ide o potický boj spojený s ekonomickým. Uvidíme ďalší vývoj ale možno sa dočkáme dalších odhalení ako odvetu. Pamätáte sa ked USA odpočúvali Merkelovej mobil??? Prečo asi ???
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika