SME
Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opozícia pripravila vlastný sociálny balíček (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Konečne

sa aspoň niekto z opozície zobudil, ale po mediálnej stránke zatiaľ vedie aj tak Fico.
 
Hodnoť

Mentálne postihntá opozícia

Mentálne postihnutá opozícia navrhuje sociálny balíčky vždy ke´d je v opozícii. Už sme to zažili pri Dzurindových vládach aj pri radičovej vláde kde sedeli práve ničnerobenkovia Kolár, Krajcer a spol. Akonáhle sa dostali do vlády, prvé mesiace valcovali včetko čo bol, rušili sociálne výhody a okecávali svoje sľuby z opozície slovami, ..."zmenila sa situácia, nevedeli sme v akom stave sú verejné financie, tak musíme všetko rušiť, brať invalidné dôchodky, brať príplatky na palice /však netvor Kaník/....ale Vám sľubujeme že budete mať "Dvojnásobné platy" .
Dobrodruhovia Krajcer a spol. museli dlho hútať po bratislavských kaviarničkách, ako zase ten slovenský národ odrbkať, aby sa prekĺzli do NR a zabezpečili si 5.000,- platy.....
Len akosi nedomysleli, že Slováci už majú s nimi toľko skúseností a majú ich tak prečítaných, že im už neveria ani nos medzi očami. Môžu preliezať zo strany do strany, zakladať si svoje súkromné strany a menovať sa za predsedov, stále sú to jedni a tý istý darmožráči, ktorý kikdy za nič nezodpovedali a vždy len ožobračovali národ.
 

 

Áno súdruh brigádnik, registrovaný pred dvoma týždňami, aj ja mám skúsenosti s vašou stranou...nemám chuť ani čas vymenovávať vaše zlodejiny, ale ten zoznam existuje.
 
Hodnoť

SME tiari po.ebani

Vy ste dali diskusiu k clanku a on nie je platený
fííííha
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika