SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sestry sa pre platy obrátili na ombudsmanku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

> Podľa nej ide predovšetkým o morálny problém, obchádzanie zákona svedčí o neúcte k ľuďom, akoby ľudia mali menšiu hodnotu ako peniaze.

> Lévyová upozorňuje na to, aby nevznikol precedens a v budúcnosti nečelili podobným problémom iné skupiny, napríklad učitelia. "Čo keď bude nedostatok finančných zdrojov a budú dotlačení do takýchto dodatkov a nič tomu nebude brániť, ak sa to bude takto prehliadať,"

> "Očakávame od tohto podnetu, že sa zastaví takáto genocída, trúfam si povedať zneužívanie základných ľudských práv a slobôd, že nemôžeme niekoho nútiť vykonávať iné pracovné činnosti, ako má v pracovnej zmluve,“

Veď v pohode. Zvýšiť zdravotné odvody väčšine národa ktorá zarába do 600€ mesačne a dáme sestrám, keď bude potreba aj učiteľom. A kto nebude už vládať, na toho pošleme exekútora, zhabeme majetok, zavrieme do lágra.
Je milé, ako Lévyová-opakovane administratívne práce, či nezvýšenie platu považuje za genocídu. Konečne máme svoju vlastnú. Aj bez povraždených miliónov, nám stačí nedať okamžite pár mil. eur na zvýšenie miezd a je tu okamžite celonárodná genocída sestier. Len preto, že niekto sa rozhodol, vypýtanie kartičky poistenca, volanie ľudí z čakárne, vybratie a založenie zdrav. karty, zdvíhanie telefónov, dávanie termínov a pod. označiť za administratívne práce. FUJ! HANBA!

ZASTAVME GENOCÍDU SESTIER! Zamestnajme viac absolventiek OA!
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika