SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

RTVS vládu prežije, neisté sú koncesie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Zemkova skonci okamzite

po nastupe novej vlady.
 

 

Neboj, ona je taka prierezova, aj za fica prezila v rozhlase : )
 
Hodnoť

Odutá a nabaléná EURami

To je madam Zemková.Dôfam, že ju Fico pošle kam už dávno patrí
 
Hodnoť

 

Nepaprcte sa smeracikovia, to su ludia vasho noveho kolicneho partnera, zvykajte si.
 
Hodnoť

 

Ideológ Maďarič už pripúšťa,že spojenie TV s rozhlasom nebude musieť byť také zlé.Nakoniec to tak bude aj s väčšinou zákonov,proti ktorým tak bojovali a zbytočne sa nadrapovali.Správajú sa akoby už boli vo vláde,ale voľby sú ešte relatívne ďaleko a môžu sa ocitnúť opäť v opozičných laviciach.
 

Keby si jedol viac mrkvy,

možno by si do toho lepšie videl. Jasné, že na spojení nebudú nič meniť, keď cieľ bol politicky ovládnuť verejnoprávne médiá. Keby mal Krajcer patričné vzdelanie a rozhľad, nikdy takýto zákon nenavrhne, lebo po prehraných voľbách sa im vráti ako bumerang. A keby sme neboli takí barani ako sme, nikdy politikom takú kravinu nedovolíme prijať.
 
Hodnoť

SaSkari-splnte sluby

Odkazujem SaS, aby splnila svoj slub a urobila v tejto situacii maximum pre zrusenie koncesionarskych poplatkov, ked uz doteraz sa k tomu nemali. V referende bolo za zrusenie vyse 90 percent zucastnenych.
A Smeru (tzv. socialnej demokraci)i odkazujem, že koncesionarske poplatky su najnesocialnejsia dan, ktoru musia platit aj ludia s nulovym prijmom.
 

 

prestal si platit pred pol rokom ako dalsie stovky trulov a teraz si dokakany ? :-)
 

Chyba je,že všetci neprestali

platit ušetrili by SaS prácu.Nech si to platí ten exot s tými ktorí ho podporujú!Ved je to postavené na hlavu platit za to že mám v dome zástrčku bez príjmača...
 

Naopak!

Odkazujem poslancom, aby neurobili takú kravinu a koncesionárske poplatky nezrušili. Zrušením poplatkov začne ekonomická likvidácia RTVS, pretože pod pláštikom úspor štátneho rozpočtu im poslanci budú dávať stále menej a menej financií. S čím potom bude súvisieť kvalita programu. Preboha, ľudia, to nevidíte, o čo Krajcerovi, prichádzajúcemu z Markízy ide!!! O likvidáciu STV, aby Markíza získala ešte väčší podiel na trhu a tým väčší podiel na financiách z reklamy. Dúfam, že sa nájde niekoľko statočných poslancov, ktorí tiež budú hlasovať zmätočne.
 

ako rychlo tie poplatky

zaviedli a ako pomaly ich planuju odstranit !
 
Hodnoť

A čo,

tie predražené noteboky, čo nedávno nakúpila???
 

 

prosim ta, na tie chechtaky sa zabudlo.. pokial nejde o miliony, nejde o nic..

Raz za mesiac ked pozriem na STV2 futbal je poplatok dost vysoky.. Ved je tolko reklam tak ci tak na verjnopravnych staniciach, neverim ze z toho nepreziju. Markiza a JOJ preziju v pohode, a tiez vysielaju dvojkanalovo..
 
Hodnoť

STV je odborne a organizačne na dne !

- celé roky sa striedali manažmenty STV, rozkrádali čo sa dalo, popredali čo sa dalo.
- celé roky každý manažment vedome zadlžoval rozpočet STV a zaťažoval ju nevýhodnými zmluvami (výhodnými pre niekoho iného)
- celé roky, za tento spôsob bačovania nikto nebol potrestaný, bratý na zodpovednosť a nikto nenahradil spôsobené škody
- situácia je rovnaká ako situácia v politických špičkách. Sú nepotrestateľní a nedotknuteľní.
- politické strany stav STV veľmi dobre poznajú ale riešiť ho nechcú. Vyhovuje im že zo zadu zo zákulisia môžu manipulovať s divákom.

STV je odborne aj oragnizačne na dne. Chýbajú tvorivé, erudované kádre (scenáristi, autori), chýbajú prevádzkové kádre (kameramani, technici).Technické vybavenie STV je úplne zastaralé. Za roky bačovania rôznych diletantských manažmentov sa technika neobnovovala, neinovovala.Dnes technika STV so svojim zastaralým formátom (4:3) už nemôže vysielať ani pre Slovensko, nie to ešte pre zahraničie (formát 16:9).

Riešenie: Zaviesť trestnoprávnu zodpovednosť manažmentu za svoje rozhodnutia a uplatňovať náhradu za spôsobenej škody.
A zaviesť krízový režim.
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika