SME
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

O rozdávaní obilia rozhodla podľa Simona ešte Ficova vláda (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

SUDr. Fico asi neočakával, že ho prichytia pri takej hlúpej argumentácii.
Nuž, nabudúce musí tlačovku pripraviť jeho "odborný" tím lepšie.
 

 

Predpokladám, že minister Simon nebude rozdávať obilie, ale už pomletú múku. Zaujímalo by ma, že či hladkú, polohrubú, alebo hrubú. Ja by som reflektoval/ reflektor už mám/ na polohrubú. Som za zlatú strednú cestu. Tí čo ukončili úplne základné vzdelanie , tak po latinsky -Au rea vídea. Použil by som ju na prípravu makových rezancov. Len neviem, či mám nárok, lebo nie som rómskeho pôvodu.
 

 

Tá múka sa bude dávať "úplne gratis " ? Nebude treba si to ani odpracovať v rámci verejno-prospešných prác a ani odvoliť v najbližších voľbách ? Tak to bude paráda. 10 kg múky sa rovná cca 10 pivám , alebo jednej fľaši rumu. Budeprekvitať bártrový obchod. V Žehre sa už nevedia dočkať.
 

nedostanes nic,

pretoze ak si dospely slovak a zijes v priemernej rodine, ktora chodi do roboty v spolocnej domacnosti, stat ich necha aby ta zivili a ubytovavali za svoje. to musis byt lenivec alebo grazel, cely zivot nic nerobiaci, socka stojaca pocas celeho zivota kazdomesacne pri postovom okienku alebo kasluca na zivot svoj aj ten okolity a potom sa ti objavi zlate tela v podobe socialneho slovenskeho statu.
 

Iveta socialnejšia ako FIKO!vypaľuje mu

rybník je to síce detinské no zabera to riadne tým FIKA VYTAČA a teraz ked sa ukazuje že aj jeho nohsledi to navrhovali no nebral to tak ho to EVOKUJE. je to OK

na druhej strane by si IVETA mala uvedomiť že FIKOVYCH TLK...LIČOV by si nezískala ani božskou manou sú to ľudia zeme otlčení mechmi pri zemných prácach a takí čo profitovali IVETA TUDY CESTA NEVEDE!!!!treba vytvárať tzv strednú vrstvu a tá bude KULTIVOVAŤ ČASŤ .LKOV či už v rodinách alebo vo vchode!!!!!!!napr.Vnuci dedkov a babky a pod!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
 

 

A ako si z múky urobia chleba, keď ich odpoja od drahej elektriny a drahého plynu, ktorý nemôžu platiť?

Hááá
háá
 

 

Ty a Braňo Ondruš im bude točiť dynamo..
 

Sulikotom zas nik nevysvetlil

čo je to humanitárna kríza, vyvolaná prírodnou katastrofou, alebo hromadným nešťastím

To čím Maďar vytiera oči Sulikotom a iným kotom, je legislatívna činnosť vlády Fica, ktorou vláda implementovala smernicu EÚ o pomoci pri počas humanitárnej krízy
a Maďar z toho vytočil, že Fico chcel rozdávať múku vyhladovaným ľuďom,

Fico nemohol rozdávať múku vyhladovaným ľuďom,
lebo ľudí vyhladovala až vládna politika Radicsbaby,
ktorá vyznáva liberálnu dogmu o samoregulácii cien, pôsobením zázračnej ruky trhu
 
Hodnoť

Ak o tom naozaj rozhodol Ficko

tak si zasa raz nasrral do huby. Jeho voličom to určite nebude vadiť.
Ako obyčajne
 
Hodnoť

 

este väcsi blbec ako sme mysleli
 

atram

nerozumiem, čo tým myslíš. Odôvodnenie použitie intervenčných zásob obilia na humanitárne účely bolo s ohľadom na dotácie EU odôvodňované aj škodami spôsobenými povodňami v SR, čo bol objektívny dôvod na ich odsúhlasenie.
Pripadá mi to, akoby sme na seba pľuli len pre akúsi politickú "orientáciu". Začíname by trápni.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Ako sry, ale vety "lebo Fico" uz mam dost. Co tak aby zacala byt zodpovedna aj sucasna vlada. 8 rokov bolo "lebo Meciar". Uz im neverim.
 


Najčítanejšie na SME Ekonomika