SME
Utorok, 11. august, 2020 | Meniny má ZuzanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mesežnikov: Koalícia presadí na čelo RTVS odborného nominanta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

zase tára tento Vševedko. Rád uvidím toho "odborníka". Kto ho vytiahne zo zlepencového klobúka? Kto mu vyárendoval možnosti pre vyjadrovanie sa vo verejnom priestore?
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

Ale si našiel...

na Slovensku veľmi rýchlo dobre platený flek tento "najlepší" priateľ súčastnej koalície. Treba ho poslať kadeľahšie odkiaľ prišiel a kto ho platí !
 

 

Mesežnikov: "Bude to asi človek vyznávajúci hodnoty tejto koalície, určite nie priaznivec socialistických alebo nacionalistických myšlienok. Ale skôr to bude odborník"

Práve naopak, nacionalizmus je jedným z kritérií ktoré sú kladené na nového kandidáta, pri súčasnom zložení vlády je totiž potrebné aby preferoval nacionalizmus maďarský a izraelský, čiže nacionalizmus áno, ale v žiadnom prípade nie ten slovenský.
 

Optimizmus????

Obdivujem optimizmus pana Meseznikova, len neviem na com sa zaklada. Ak ma vyberat riaditela koalicna rada - ktora podla daneho clanku ho vyberat aj bude - je nepoliticky kandidat iluziou. Nas odbornik, vas odbornik nie je odbornik, ale politicky nominant. Nezavisla na tom, ktora strana, alebo koalicia vybera kandidata. Obavam sa, ze si z nas politici opat strielaju a v RTVS sa bude kradnut a manipulovat so spravodajstvom aj nadalej, len z ineho politickeho uhla pohladu. Jednu vec som ale nepocu, a to, ze : Programy sa nebudu dodavat na kluc, ale vyrabat v RTVS - presne tak ako sa to od verejnopravnej institucie ocakava. Dodavat na kluc je obycajny TUNEL. Odstranenie tohto problemu vsak nehrozi. Nadrzane spriaznene firmy, ktore neboli doteraz pri koryte, uz cakaju.
 

 

Po dlhom čase sa ozval spasiteľ Mesežnikov a ukázal nám, gójimom, ako máme správne ideologicky myslieť tak, aby sme boli hodní slúžiť vyvoleným.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Grigorij

Neboj sa Griška, možno aj teba urobia GR RTS, len takto pokracuj dalej a flek máš istý, bože koho už len ty zaujímaš
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Kto by ho tam chcel, z čo by tam žil, kto by mu tam platil za propagandistické drístanie.
 
Hodnoť

 

Takze opat aj k tejto teme zaujal zasadne stanovisko sudruh Masážnikov.
Prosim redakciu Sme,aby samostatne,pripadne prostrednictvom TASR zistila u sudruha Masážnikova ako sa koalicia stavia k otazkam menstruacie.
Nepochybujem,ze aj o tomto ma dostatok informacii na zaujatie zasadneho stanoviska.
Vopred dakujem.
 
Hodnoť

 

preco tento samozvany odbornik, ktory je len tak mimochodom oficialnym poradcom I.Radicovej dostava tolkeho priestoru a este k tomu, ako nezavisly politolog???

kazdemu je jasne, ze stv+rozhlas prechadza reformov a toto medium sa stava cenzurovane novou vladou. S modrymi bolsevikmi nie je ziadna nadej na demokraciu..
 

padok

cize podla teba jedina nadej na demokraciu je sudruh ficko ?
 

re:padok

Prečo samozvaný? Je to analytik, tak sa k tomu vyjadruje. Ako bola obsadené STV 4 roky s. Nižňanským, stačilo počúvať nedeľné "besedy"jedinca s. Fica, ktorý besedoval obvykle sám so sebou a usmerňoval aj redaktora, aké mu má dávať otázky?! Zrejme ste vtedy obvykle sedeli inde, nie pred televízorom?!
Apropo, modrí boľševici neexistujú, len červení. To máte okrem problémov s myslením zrejme aj problémy vo vedomostiach, keď to neviete?!
 

 

Ty tomu nerozumieš? Keď môže jestvovať samozvaný "padok", tak musí zrejme jestvovať aj samozvaný "Mesežnikov". Na Slovensku je predsa všetko "samo". Niektorí už všetko vidia len ako "samo"... :-)
 

ok, nie je samozvany.

je priam predurceny. Napriklad svojou zivotnou drahou byvaleho ucitela marx-leninizmu na Univerzite P. Lumubu v Moskve.
 
Hodnoť

kto je to ten mesežnikov ?

myslel som, že tento bývalý horlivý pracovník ústavu marxleninizmu SAV, je dnes výkonný riaditeľ diametrálne opačného inštitútu IVO a tu hľa akýsi radí ako metodik či poradca... Ale komu a prečo ? Na také rady nie sme dosť pritrúbli aj sami ?
 

1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME Ekonomika