Úrokové sadzby z korunových vkladov vo vybraných bankách

Úrokové sadzby z korunových vkladov platné ku dňu 15.6.2008

BRATISLAVA 15. júna (SITA) -


Sadzby z korunových vkladov v % p.a. - netermínované vklady


BankaOsobný účetPodnikateľský účet
VÚB0,10-5,000,15-0,50
Slovenská sporiteľňa0,10-1,100,10-0,30
UniCredit Bank0,00-0,100,10
Istrobanka0,100,10
Poštová banka0,10-0,600,10
Volksbank Slovensko0,10-0,300,10-0,20
Privatbanka0,10-0,500,10-0,75
Tatra banka0,100,15-0,50
ČSOB0,100,10
Dexia banka0,100,10
OTP Banka Slovensko0,00-0,650,00-0,15
Komerční banka Bratislava0,10-0,400,10-0,40
Úrokové sadzby z korunových vkladov v % p. a. - termínované vklady
Banka7 dní14 dní1 mes.3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.24 mes.
VÚB--1,20-1,701,45-2,051,80-2,60-3,05-3,253,10-3,303,20-3,40
SLSP--1,40-1,701,80-2,102,40-2,70-3,50-4,00-3,10-3,40
UniCreditBank0,65-0,750,80-0,901,10-1,251,40-1,551,55-1,701,55-1,701,70-1,85-1,90-2,40
Istrobanka0,90-1,05-1,50-1,802,10-2,402,30-2,60-3,50-4,50
Poštová banka1,301,801,40-1,601,80-2,002,30-2,502,50-2,702,70-3,00-2,30-2,50
Volksbank--1,40-1,701,80-2,002,40-2,60-3,20-3,40-3,00-3,20
Privat banka--1,60-1,752,00-2,302,40-2,70-4,15--
Tatra banka0,100,101,40-1,601,80-2,002,35-2,55-3,00-3,20--
ČSOB0,10-0,300,30-0,601,00-1,601,50-2,002,20-2,501,25-1,553,20-3,40-1,45-1,65
Dexia banka--1,202,002,002,003,30-4,20
OTP0,500,501,50-1,801,60-1,902,20-2,502,30-2,602,70-3,002,50-2,802,60-2,90
Komerční b. Bratis.0,20-0,80-1,60 -1,802,00-2,202,30-2,502,30 -2,502,80 -3,00--
Úrokové sadzby z vkladov na vkladných knižkách v % p.a.
BankaBez výp. leh.Výp. lehota
--3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.2 roky
VÚB0,10-2,401,752,302,303,10-3,10
UniCredit Bank0,10-0,80-1,00-1,00
Istrobanka0,502,20--3,50-3,50
Poštová banka0,101,001,10-2,80-2,90
Volksbank Slovensko0,501,402,00-2,40-2,40
Privatbanka0,201,151,25-1,35-3,50
Dexia banka0,401,001,001,001,00-1,00
OTP Banka Slovensko0,451,60
1,801,802,05-2,10
Tatra banka0,50------
Úrokové sadzby z vkladových listov % p.a.
Banka3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.24 mes.36 mes.48 mes.
Poštová b.1,802,40-2,904,807,20-
OTP1,201,201,201,201,20--
UniCredit Bank-------
Údaje vyplývajú z informácií poskytnutých bankami alebo z informácií dostupných na internete.

Najčítanejšie na SME Ekonomika


Inzercia - Tlačové správy


  1. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  2. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  3. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  4. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  5. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  6. Kam do tepla v januári?
  7. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  8. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  9. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru?
  10. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa
  1. Vlani sme si vyberali z vyše pol milióna inzerovaných áut
  2. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  3. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  4. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  5. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  6. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  7. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  8. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  9. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  10. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 15 978
  2. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 5 946
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 4 644
  4. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 3 966
  5. Kam do tepla v januári? 2 498
  6. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 381
  7. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 356
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 232
  9. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate 1 313
  10. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život 1 101

Téma: Banky


Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Diskriminácia, sťažujú sa veriaci na nový poplatok za sobáš

Za cirkevný sobáš sa doteraz matričný poplatok neplatil, kresťanským aktivistom sa jeho zavedenie nepáči. Ministerstvo vnútra im sľubuje stretnutie.

DOMOV

Dobré ráno: Kto je Harabin a kto ho chce za prezidenta

Konšpirácie už nestačia, Harabina chcú za prezidenta

KOMENTÁRE

Profesionálni kresťania objavili novú diskrimináciu

Úrady si účtujú poplatok za akýsi administratívny úkon.

KOMENTÁRE

Harabin je šašo, nebezpečný bude Kotleba

Kotleba nemá čo prehrať, s hanbou neodíde, môže len oživiť svoj kapitál.

Neprehliadnite tiež

PSD2: Bez zvolenia banky nič neprevedú

Históriu transakcií uvidia tretie strany aj bez autorizácie klienta.

PSD2: Treba ustrážiť, komu dávate súhlas a na čo

Osobné údaje klientov budú môcť noví hráči speňažiť, napríklad podľa histórie transakcií môžu lepšie cieliť reklamu.

Vďaka PSD2 vzniknú k účtom lepšie aplikácie

Európska smernica: cez nové aplikácie budete môcť obsluhovať účty vo viacerých bankách naraz

Swan oslobodil svoju mobilnú sieť od Číňanov

V prospech čínskej štátnej banky bola doteraz založená celá mobilná sieť Štvorky aj príjmy od jej zákazníkov.

Diskriminácia, sťažujú sa veriaci na nový poplatok za sobáš

Za cirkevný sobáš sa doteraz matričný poplatok neplatil, kresťanským aktivistom sa jeho zavedenie nepáči. Ministerstvo vnútra im sľubuje stretnutie.