Úrokové sadzby z vkladov vo vybraných bankách v SR

Úrokové sadzby z vkladov vo vybraných bankách v SR platné k 11. máju 2008.

BRATISLAVA 11. mája (SITA) -


Sadzby z korunových vkladov v % p.a. - netermínované vklady


BankaOsobný účetPodnikateľský účet
VÚB0,10-5,000,15-0,50
Slovenská sporiteľňa0,10-1,100,10-0,30
UniCredit Bank0,00-0,100,10
Istrobanka0,100,10
Poštová banka0,10-0,600,10
Volksbank Slovensko0,10-0,300,10-0,20
Privatbanka0,10-0,500,10-0,75
Tatra banka0,100,15-0,50
ČSOB0,100,10
Dexia banka0,100,10
OTP Banka Slovensko0,00-0,650,00-0,15
Komerční banka Bratislava0,10-0,400,10-0,40
Úrokové sadzby z korunových vkladov v % p. a. - termínované vklady
Banka7 dní14 dní1 mes.3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.24 mes.
VÚB--1,20-1,701,45-2,051,80-2,60-3,05-3,253,10-3,303,20-3,40
SLSP--1,40-1,701,80-2,102,40-2,70-3,50-4,00-3,10-3,40
UniCreditBank0,65-0,750,80-0,901,10-1,251,40-1,551,55-1,701,55-1,701,70-1,85-1,90-2,40
Istrobanka0,90-1,05-1,50-1,802,10-2,402,30-2,60-3,50-4,50
Poštová banka1,301,801,40-1,601,80-2,002,30-2,502,50-2,702,70-3,00-2,30-2,50
Volksbank--1,40-1,701,80-2,002,40-2,60-3,20-3,40-3,00-3,20
Privat banka0,300,401,60-1,752,00-2,302,40-2,70-4,15--
Tatra banka0,100,101,40-1,601,80-2,002,35-2,55-3,00-3,20--
ČSOB0,10-0,300,30-0,601,00-1,601,50-2,002,20-2,501,25-1,553,20-3,40-1,45-1,65
Dexia banka--1,202,002,002,003,30-3,50
OTP0,500,501,50-1,801,60-1,902,20-2,502,30-2,602,70-3,002,50-2,802,60-2,90
Komerční b. Bratis.0,50-0,80-1,50 -1,751,90-2,102,40-2,602,60 -2,802,90 -3,10--
Úrokové sadzby z vkladov na vkladných knižkách v % p.a.
BankaBez výp. leh.Výp. lehota
--3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.2 roky
VÚB0,10-2,401,752,302,303,10-3,10
UniCredit Bank0,10-0,80-1,00-1,00
Istrobanka0,502,20--3,50-3,50
Poštová banka0,101,001,10-2,80-2,90
Volksbank Slovensko0,501,402,00-2,40-2,40
Privatbanka0,201,151,25-1,35-3,50
Dexia banka0,401,001,001,001,00-1,00
OTP Banka Slovensko0,451,60
1,801,802,05-2,10
Tatra banka0,50------
Úrokové sadzby z vkladových listov % p.a.
Banka3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.24 mes.36 mes.48 mes.
Poštová b.1,802,40-2,904,807,20-
OTP1,201,201,201,201,20--
UniCredit Bank-------
Údaje vyplývajú z informácií poskytnutých bankami alebo z informácií dostupných na internete.

Najčítanejšie na SME Ekonomika


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  3. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  4. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  6. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  7. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  8. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  9. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  10. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  1. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  2. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  3. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  4. Slávnostná imatrikulácia SvF STU v Bratislave
  5. Univerzita vyTVORená nápadmi študentov!
  6. Slovenské mestá môžu využiť eurofondy na zelené strechy
  7. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  8. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  9. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  10. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  1. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 13 551
  2. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 4 658
  3. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 4 274
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 3 101
  5. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 375
  6. Kedy sa refinancovanie oplatí? 2 004
  7. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 1 958
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 926
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 365
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 178

Téma: Banky


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Politika, biznis, vplyv. O čo ide oligarchom v médiách

Odborník na komunikáciu a mediálne štúdiá Václav Štetka hovorí, že oligarchovia médiá skupujú výhradne kvôli svojim záujmom.

BANSKÁ BYSTRICA

V Banskej Bystrici otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke.

ŠPORT

Bora upokojuje fanúšikov: Sagan je v poriadku a má veľkú motiváciu

Môže získať tretí titul majstra sveta.

Neprehliadnite tiež

Svetová obchodná organizácia zlepšila prognózu rastu globálneho obchodu

Rast globálneho obchodu s tovarmi by sa mal v tomto roku podľa predpovede Svetovej obchodnej organizácie zrýchliť na úroveň 3,6 percenta.

Kyberútok na Komisiu pre cenné papiere mohli využiť na nelegálne obchodovanie

Softvér bol opravený rýchlo po tom, ako sa v roku 2016 odhalilo, že do neho prenikli hackeri. Avšak možnosť, že niekto mohol preniknutie využiť na dosiahnutie nelegálnych ziskov, sa zistila až minulý mesiac.

Európsky letecký trh je veľmi roztrieštený, potrebuje konsolidáciu

Európsky letecký trh predstavuje zhruba štvrtinu globálneho objemu prepravy.

Počet osobných bankrotov na Slovensku výrazne vzrástol

Posledné mesiace priniesli Slovensku rekordný počet osobných bankrotov.