03.02. 2008

Úrokové sadzby z vkladov vo vybraných bankách v SR

BRATISLAVA 3. februára (SITA) -


Sadzby z korunových vkladov v % p.a. - netermínované vklady


BankaOsobný účetPodnikateľský účet
VÚB0,10-5,000,15-0,50
Slovenská sporiteľňa0,10-1,100,10-0,30
UniCredit Bank0,00-0,100,10
Istrobanka0,100,10
Poštová banka0,10-0,600,10
Volksbank Slovensko0,10-0,300,10-0,20
Privatbanka0,10-0,500,10-0,75
Tatra banka0,100,15-0,50
ČSOB0,100,10
Dexia banka0,100,10
OTP Banka Slovensko0,00-0,650,00-0,15
Komerční banka Bratislava0,10-0,400,10-0,40
Úrokové sadzby z korunových vkladov v % p. a. - termínované vklady
Banka7 dní14 dní1 mes.3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.24 mes.
VÚB--1,20-1,701,45-2,051,80-2,60-3,05-3,253,10-3,303,20-3,40
SLSP--1,40-1,701,80-2,102,40-2,70-3,50-4,00-3,10-3,40
UniCreditBank--0,85-1,001,00-1,201,70-1,90-1,80-2,00--
Istrobanka0,90-1,05-1,50-1,802,10-2,402,30-2,60-3,50-3,50
Poštová banka1,301,801,40-1,601,80-2,002,30-2,502,50-2,702,70-3,00-2,30-2,50
Volksbank--1,40-1,701,80-2,002,40-2,60-3,40-3,60-3,00-3,20
Privat banka0,300,401,60-1,752,00-2,302,40-2,70-3,60-3,70--
Tatra banka0,100,101,40-1,601,80-2,002,35-2,55-3,00-3,20--
ČSOB0,10-0,300,30-0,601,00-1,601,50-2,002,20-2,501,25-1,552,90-3,10-1,45-1,65
Dexia banka--1,202,002,002,003,50-4,00
OTP0,500,501,50-1,801,60-1,902,20-2,502,30-2,602,70-3,002,50-2,802,60-2,90
Komerční b. Bratis.0,50-0,80-1,50 -1,751,90-2,102,40-2,602,60 -2,802,90 -3,10--
Úrokové sadzby z vkladov na vkladných knižkách v % p.a.
BankaBez výp. leh.Výp. lehota
--3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.2 roky
VÚB0,10-2,401,752,302,303,10-3,10
UniCredit Bank0,10-0,80-1,00-1,00
Istrobanka0,502,20--3,50-3,50
Poštová banka0,101,001,10-2,80-2,90
Volksbank Slovensko0,501,402,00-2,40-2,40
Privatbanka0,201,151,25-1,35-3,50
Dexia banka0,401,001,001,001,00-1,00
OTP Banka Slovensko0,451,60
1,801,802,05-2,10
Tatra banka0,50------
Úrokové sadzby z vkladových listov % p.a.
Banka3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.24 mes.36 mes.48 mes.
Poštová b.1,802,40-2,904,807,20-
OTP1,201,201,201,201,20--
UniCredit Bank-------
Údaje vyplývajú z informácií poskytnutých bankami alebo z informácií dostupných na internete.

Najčítanejšie na SME Ekonomika


Inzercia - Tlačové správy


  1. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku
  2. Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€
  3. Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke
  4. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?
  5. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!
  6. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?
  7. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
  8. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  9. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  10. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  1. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku
  2. Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€
  3. Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke
  4. Attracting talent – Why Millennials are choosing to join Johnson
  5. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?
  6. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!
  7. Alarica – new business project in the market of shoes
  8. Ako jazdiť na snehu alebo ľade?
  9. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?
  10. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
  1. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie? 7 743
  2. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli? 7 072
  3. Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke 3 711
  4. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 3 128
  5. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku 2 869
  6. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej! 2 239
  7. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 2 218
  8. Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€ 1 861
  9. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018? 1 658
  10. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 1 499

Téma: Banky


Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Ďalší úder pre Rusov. Prišli takmer o všetky hviezdy a znovu hovoria o bojkote

Medzinárodný olympijský výbor vydal zoznam ruských športovcov, ktorí môžu štartovať v Pjongčangu.

DOMOV

Znalca odsúdili za platinové sitká na desať rokov

Druhého obžalovaného Juraja Lettricha súd oslobodil.

KOMENTÁRE

Urazili ste môjho priateľa, pán premiér

Viem, nemenovali ste ho. Ale označili ste ho jeho náboženským vyznaním.

Neprehliadnite tiež

Ministerstvo financií neuvažuje nad zavedením dane na plasty

Nová daň sa spomína v súvislosti s výpadkom zdrojov pre brexit.

Dali zelenú čiastočnej exekučnej imunite obcí a mies

Právna norma by mala byť účinná od 15. marca 2018. Nedotkne sa však exekúcií, ktoré už prebiehajú.

Múdre hodinky by o pár rokov mali vedieť v obchode zaplatiť

Na Slovensku si na možnosť platby pomocou nositeľného zariadenia zatiaľ musíme podľa MasterCardu počkať.

Trump schválil vysoké clá na dovoz solárnych panelov a práčok

Čína a Južná Kórea sa clá dotknú najviac. Krajiny sa ohradili, že rozhodnutie poškodzuje pravidlá svetového obchodu.

Slovenské firmy sa budúcnosti neboja, vyhliadky v hospodárstve sú pozitívne

Pre budúcnosť Slovenska je kľúčová podpora vedy a výskumu, myslí si to predseda Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory.