Týždenné údaje o otvorených podielových fondoch

BRATISLAVA 7. augusta (SITA) - Agentúra SITA prináša v nasledujúcej tabuľke prehľad údajov o otvorených podielových fondoch spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností v 31. týždni ...

BRATISLAVA 7. augusta (SITA) - Agentúra SITA prináša v nasledujúcej tabuľke prehľad údajov o otvorených podielových fondoch spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností v 31. týždni 2007.


Názov fonduMena podieluHodnota podieluVýkonnosť fondu v %Čistá hodnota aktív fondu v SRČisté predaje v SRMax. predajná cena podieluMin. nákupná cena podieluMinimálna výška prvej investícieRočný poplatok v %
Dlhopisové fondy
AFCE - Príjmový dlhopisovýSKK1.1720-0.136561031791186891.19431.17250001.83
AFCE – Stredoeurópsky peňažno-dlhopisovýSKK1.0831-1.19483135834-39689721.08851.061450001.92
AXA CEE Dluhopisový fondSKK1.1876-0.0314956851749711.18761.15250001.56
Dexia Bonds SlovakiaSKK1110.8000-0.08269186857-13340361127.4621110.850000.76
IaD - 1. PF Slnko (dlhopisový)SKK1.3390-0.41121577968-1696561.3791.33915001.54
IaD - Európa korunový dlhopisovýSKK1.0429-0.25100421304-5421861.05331.0429100001.28
IAM - Dlhopisový korunovýSKK1.2177-0.17441107203-21900561.24511.2177200001.40
ING Slovenský dlhopisový fondSKK1142.81000.03225715621-11957041175.95151142.815000.90
KBC Renta SlovakrentaSKK22183.97000.03309695049-374442222405.809722183.9750001.00
PIA - SKK BondSKK111.5700-0.11101573930-1279362114.3593111.57100001.22
Pioneer Funds - Euro Strategic Bond HedgeSKK1030.2200-0.76456122489-112329331055.97551030.22100001.50
Pioneer S.F. - Slovak BondSKK107.52000.13279235012-14893871109.1328107.52300001.25
PP - Korunový dlhopisový o. p. f. KREDITSKK1.16340.37148647805-4302411.18671.163450001.58
SPORO Korunový dlhopisový fondSKK1.3166-0.013272484242-121065181.34961.3166300001.25
TAM - Dolárový dlhopisovýSKK0.61370.311416190681104710.62570.613750001.20
TAM - Euro dlhopisovýSKK1.27700.10415763324-8035481.30191.27750001.20
TAM - Fond korporátnych dlhopisovSKK4.13880.011491463821-15533644.21954.138850001.23
TAM - Korunový dlhopisovýSKK1.97060.086061782451-117200312.0091.970650001.13
VB-GoEast-BondSKK3367.70000.0664794551953273468.733367.7300000.75
VÚBAM - Dlhopisový konvergentný fondSKK1.05450.622934123683-105464631.07881.046150001.20
VÚBAM - Dlhopisový korunový fondSKK1.3069-0.092245793884-110789201.3371.296450001.15
ABN-2001 Euro Bond FundEUR53.06000.0255.845752.5294250001.05
ABN-Absolute Return Bond FundEUR53.70000.0054265956.519353.163250001.15
ABN-Asia Bond FundUSD106.1700-0.915674509111.7439105.1083250001.40
ABN-Euro Bond FundEUR76.03000.1159979880.021675.2697250001.05
ABN-Euro Credit Bond FundEUR53.31000.0056.108852.7769250001.05
ABN-Euro Government Bond FundEUR53.95000.1556.782453.4105250001.05
ABN-Euro Inflation-Linked Bond FundEUR49.60000.204204152.20449.104250001.05
ABN-Europe Bond FundEUR99.26000.07330169104.471298.2674250001.05
ABN-Europe Convertible Bond FundEUR64.3100-0.503513361471932467.686363.6669250001.05
ABN-Global Bond FundUSD102.79000.45869531108.1865101.7621250001.05
ABN-Global Bond Fund AlrentaEUR215.6800-0.05227.0032213.5232250001.05
ABN-Global Emerging Markets BF (EUR)EUR81.25001.415269972885.515680.4375250001.40
ABN-Global Emerging Markets BF (USD)USD225.80001.5323463655237.6545223.542250001.40
ABN-High Yield Bond FundEUR66.18000.882616275269.654565.5182250001.40
ABN-Stable Euro Bond FundEUR50.7100-0.0817287453.372350.2029250000.90
ABN-US Bond FundUSD98.84000.401823065104.029197.8516250000.90
Dexia Bonds Emerging MarketsUSD1217.61000.2620566608-1460561235.87421217.6150001.16
Dexia Bonds EuroEUR795.0300-0.1816645820-39500806.9555795.0350000.76
Dexia Bonds InternationalEUR719.0500-0.121876811729.8358719.0550000.76
Dexia Bonds USDUSD655.11000.094924106664.9367655.1150000.76
ESPA Bond DanubiaEUR123.3100-0.16244638035-786521126.3928123.31300000.72
ESPA Bond DollarUSD99.94000.1252882851103.437999.94300000.72
ESPA Bond Emerging – MarketsEUR127.20000.051919494029603131.652127.2300001.20
ESPA Bond Euro - CorporateEUR126.7500-0.45257764131.1863126.75300000.60
GI Euro Corporate BondsEUR108.6950-0.356990543753610112.2819108.69511.70
ING DollarUSD803.87000.432349900827.1822803.8720000.65
ING Euromix BondEUR137.36000.1333591069-2137097141.3434137.3620000.65
KBC Renta Aud-RentaAUD1166.45000.147411561178.11451166.4550000.68
KBC Renta CanarentaCAD1789.04000.0612482321806.93041789.0450000.72
KBC Renta CzechrentaCZK29649.43000.071100725029945.924329649.4350001.12
KBC Renta DollarentaUSD837.2000-0.0341650051-642193845.572837.250000.72
KBC Renta EmurentaEUR452.3400-0.142877548456.8634452.3450000.72
KBC Renta EurorentaEUR1988.9000-0.1854141946-5085622008.7891988.950000.69
KBC Renta ForintrentaHUF153732.02000.0610708936155269.3402153732.0250000.72
KBC Renta Long EUREUR680.5700-0.256302195-100697687.3757680.5750000.72
KBC Renta Medium EUREUR673.5800-0.204378602680.3158673.5850000.72
KBC Renta Short EUREUR590.5600-0.03970894596.4656590.5650000.72
KBC Renta SterlingrentaGBP632.2800-0.276823968-5016638.6028632.2850000.72
KBC Renta SwissrentaCHF1258.3700-0.1014140041-1860451270.95371258.3750000.72
KBC Renta ZlotyrentaPLN2233.98000.1015912702256.31982233.9850000.72
Zdroj: Slovenská asociácia správcovských spoločností (SASS), www.ass.sk

Najčítanejšie na SME Ekonomika


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 403
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 284
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 525
  4. Eilat: Slnko, teplo a zábava 3 933
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 325
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 081
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 168
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 720
  9. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 644
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 429

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Vkladné knižky kedysi využívala mafia. Aké sú lepšie investície

Čo urobiť s veľkou sumou našetrených peňazí a čo robiť, ak si chcem šetriť každý mesiac po troche? Denník SME sa pokúsil objasniť niektoré známejšie druhy sporenia.

DOMOV

Maďarič má končiť vo vedení Smeru

Maďarič vraj s abdikáciou nebude čakať ani na stranícky snem.

NITRA

Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti srbským brigádnikom

Zamestnanci poukazovali na nedobrú atmosféru vo firme.

Neprehliadnite tiež

Slaninu od Mecomu sťahujú z trhu. Našli v nej listériu

Veterinári vykonali kontrolu na základe sťažnosti zákazníka.

Ktoré sporenie je bezpečné a na ktorom môže človek zarobiť najviac?

Pri rozhodovaní, kam vložiť peniaze, je dobré zvážiť niekoľko vecí.

Vianočný dôchodok získa viac ľudí, Slováci v Rakúsku však nie

Najchudobnejší dôchodcovia znovu dostanú sto eur navyše, nemení sa to už štvrtý rok.

Vkladné knižky kedysi využívala mafia. Aké sú lepšie investície

Čo urobiť s veľkou sumou našetrených peňazí.

Zvýšenie minimálnej mzdy zaťaží podľa Mihála firmy viac ako sa očakáva

Zvýšenie minimálnej mzdy v roku 2018 prinesie podľa Mihála väčšie náklady pre zamestnávateľov.