Týždenné údaje o otvorených podielových fondoch

BRATISLAVA 7. augusta (SITA) - Agentúra SITA prináša v nasledujúcej tabuľke prehľad údajov o otvorených podielových fondoch spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností v 31. týždni ...

BRATISLAVA 7. augusta (SITA) - Agentúra SITA prináša v nasledujúcej tabuľke prehľad údajov o otvorených podielových fondoch spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností v 31. týždni 2007.


Názov fonduMena podieluHodnota podieluVýkonnosť fondu v %Čistá hodnota aktív fondu v SRČisté predaje v SRMax. predajná cena podieluMin. nákupná cena podieluMinimálna výška prvej investícieRočný poplatok v %
Dlhopisové fondy
AFCE - Príjmový dlhopisovýSKK1.1720-0.136561031791186891.19431.17250001.83
AFCE – Stredoeurópsky peňažno-dlhopisovýSKK1.0831-1.19483135834-39689721.08851.061450001.92
AXA CEE Dluhopisový fondSKK1.1876-0.0314956851749711.18761.15250001.56
Dexia Bonds SlovakiaSKK1110.8000-0.08269186857-13340361127.4621110.850000.76
IaD - 1. PF Slnko (dlhopisový)SKK1.3390-0.41121577968-1696561.3791.33915001.54
IaD - Európa korunový dlhopisovýSKK1.0429-0.25100421304-5421861.05331.0429100001.28
IAM - Dlhopisový korunovýSKK1.2177-0.17441107203-21900561.24511.2177200001.40
ING Slovenský dlhopisový fondSKK1142.81000.03225715621-11957041175.95151142.815000.90
KBC Renta SlovakrentaSKK22183.97000.03309695049-374442222405.809722183.9750001.00
PIA - SKK BondSKK111.5700-0.11101573930-1279362114.3593111.57100001.22
Pioneer Funds - Euro Strategic Bond HedgeSKK1030.2200-0.76456122489-112329331055.97551030.22100001.50
Pioneer S.F. - Slovak BondSKK107.52000.13279235012-14893871109.1328107.52300001.25
PP - Korunový dlhopisový o. p. f. KREDITSKK1.16340.37148647805-4302411.18671.163450001.58
SPORO Korunový dlhopisový fondSKK1.3166-0.013272484242-121065181.34961.3166300001.25
TAM - Dolárový dlhopisovýSKK0.61370.311416190681104710.62570.613750001.20
TAM - Euro dlhopisovýSKK1.27700.10415763324-8035481.30191.27750001.20
TAM - Fond korporátnych dlhopisovSKK4.13880.011491463821-15533644.21954.138850001.23
TAM - Korunový dlhopisovýSKK1.97060.086061782451-117200312.0091.970650001.13
VB-GoEast-BondSKK3367.70000.0664794551953273468.733367.7300000.75
VÚBAM - Dlhopisový konvergentný fondSKK1.05450.622934123683-105464631.07881.046150001.20
VÚBAM - Dlhopisový korunový fondSKK1.3069-0.092245793884-110789201.3371.296450001.15
ABN-2001 Euro Bond FundEUR53.06000.0255.845752.5294250001.05
ABN-Absolute Return Bond FundEUR53.70000.0054265956.519353.163250001.15
ABN-Asia Bond FundUSD106.1700-0.915674509111.7439105.1083250001.40
ABN-Euro Bond FundEUR76.03000.1159979880.021675.2697250001.05
ABN-Euro Credit Bond FundEUR53.31000.0056.108852.7769250001.05
ABN-Euro Government Bond FundEUR53.95000.1556.782453.4105250001.05
ABN-Euro Inflation-Linked Bond FundEUR49.60000.204204152.20449.104250001.05
ABN-Europe Bond FundEUR99.26000.07330169104.471298.2674250001.05
ABN-Europe Convertible Bond FundEUR64.3100-0.503513361471932467.686363.6669250001.05
ABN-Global Bond FundUSD102.79000.45869531108.1865101.7621250001.05
ABN-Global Bond Fund AlrentaEUR215.6800-0.05227.0032213.5232250001.05
ABN-Global Emerging Markets BF (EUR)EUR81.25001.415269972885.515680.4375250001.40
ABN-Global Emerging Markets BF (USD)USD225.80001.5323463655237.6545223.542250001.40
ABN-High Yield Bond FundEUR66.18000.882616275269.654565.5182250001.40
ABN-Stable Euro Bond FundEUR50.7100-0.0817287453.372350.2029250000.90
ABN-US Bond FundUSD98.84000.401823065104.029197.8516250000.90
Dexia Bonds Emerging MarketsUSD1217.61000.2620566608-1460561235.87421217.6150001.16
Dexia Bonds EuroEUR795.0300-0.1816645820-39500806.9555795.0350000.76
Dexia Bonds InternationalEUR719.0500-0.121876811729.8358719.0550000.76
Dexia Bonds USDUSD655.11000.094924106664.9367655.1150000.76
ESPA Bond DanubiaEUR123.3100-0.16244638035-786521126.3928123.31300000.72
ESPA Bond DollarUSD99.94000.1252882851103.437999.94300000.72
ESPA Bond Emerging – MarketsEUR127.20000.051919494029603131.652127.2300001.20
ESPA Bond Euro - CorporateEUR126.7500-0.45257764131.1863126.75300000.60
GI Euro Corporate BondsEUR108.6950-0.356990543753610112.2819108.69511.70
ING DollarUSD803.87000.432349900827.1822803.8720000.65
ING Euromix BondEUR137.36000.1333591069-2137097141.3434137.3620000.65
KBC Renta Aud-RentaAUD1166.45000.147411561178.11451166.4550000.68
KBC Renta CanarentaCAD1789.04000.0612482321806.93041789.0450000.72
KBC Renta CzechrentaCZK29649.43000.071100725029945.924329649.4350001.12
KBC Renta DollarentaUSD837.2000-0.0341650051-642193845.572837.250000.72
KBC Renta EmurentaEUR452.3400-0.142877548456.8634452.3450000.72
KBC Renta EurorentaEUR1988.9000-0.1854141946-5085622008.7891988.950000.69
KBC Renta ForintrentaHUF153732.02000.0610708936155269.3402153732.0250000.72
KBC Renta Long EUREUR680.5700-0.256302195-100697687.3757680.5750000.72
KBC Renta Medium EUREUR673.5800-0.204378602680.3158673.5850000.72
KBC Renta Short EUREUR590.5600-0.03970894596.4656590.5650000.72
KBC Renta SterlingrentaGBP632.2800-0.276823968-5016638.6028632.2850000.72
KBC Renta SwissrentaCHF1258.3700-0.1014140041-1860451270.95371258.3750000.72
KBC Renta ZlotyrentaPLN2233.98000.1015912702256.31982233.9850000.72
Zdroj: Slovenská asociácia správcovských spoločností (SASS), www.ass.sk

Najčítanejšie na SME Ekonomika


Inzercia - Tlačové správy


  1. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  2. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  3. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  4. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  5. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  7. I cez prázdniny testujte elektrobicykle
  8. 5 dôvodov, prečo sa prihlásiť na konferenciu ENERGOFÓRUM®
  9. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom
  10. Máte už vybranú dovolenku na júl?
  1. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  2. Funguje predaj realít aj bez maklérov?
  3. BILLA a ÚNSS skontrolovali zrak 10 380 slovenským deťom
  4. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  5. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  6. Borguľa žiada vyrúbenie dane pre americkú ambasádu
  7. Stanovisko Klubu pre BA k mimoriadnemu rokovaniu zastupiteľstva
  8. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  9. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  10. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  1. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou 8 833
  2. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky 8 247
  3. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade 3 318
  4. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku 3 192
  5. Chcete vedieť všetko o vašej krvi? Čaká vás 6000 typov vyšetrení 2 315
  6. I cez prázdniny testujte elektrobicykle 2 131
  7. Máte už vybranú dovolenku na júl? 1 629
  8. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom 1 203
  9. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami 1 003
  10. Zvládnete tento test o jablkách a cideroch? Otestujte sa 924

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Ako sa pije a žije v banskom kraji, keď bane miznú

Tak ich tu vnímajú. Ako náletové buriny, ktoré sa uchytili v pustnúcom baníckom kraji.

KOMENTÁRE

Danko ukazuje ďalšie svoje limity

U Danka sa hrdosť stratila v bozkoch na výložkách.

Neprehliadnite tiež

Siemens nebude štátnym ruským firmám dodávať zariadenia na výrobu elektriny

Siemens zastavuje dodávky energetických zariadení ruským firmám

Česi vyviezli vlani zbrane za rekordnú sumu. Najviac ich smerovalo do Iraku

Česko vyviezlo minulý rok zbraní a vojenského materiálu za 698,92 milióna eur.

Pellegrini nesúhlasí s návrhom od Kažimíra. E-schránka na dane je zbytočnosť

Vicepremiér vo svojom stanovisku zdôvodnil, prečo s návrhom, ktorý sa priamo týka asi 300-tisíc živnostníkov, nesúhlasí.

Vanilku si už šéfkuchári nemôžu dovoliť. Madagaskar špekuluje s jej cenou

V posledných rokoch cena vanilky astronomicky rástla. Je jej málo a podnikatelia môžu s cenou špekulovať.