Týždenné údaje o otvorených podielových fondoch

BRATISLAVA 7. augusta (SITA) - Agentúra SITA prináša v nasledujúcej tabuľke prehľad údajov o otvorených podielových fondoch spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností v 31. týždni ...

BRATISLAVA 7. augusta (SITA) - Agentúra SITA prináša v nasledujúcej tabuľke prehľad údajov o otvorených podielových fondoch spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností v 31. týždni 2007.


Názov fonduMena podieluHodnota podieluVýkonnosť fondu v %Čistá hodnota aktív fondu v SRČisté predaje v SRMax. predajná cena podieluMin. nákupná cena podieluMinimálna výška prvej investícieRočný poplatok v %
Dlhopisové fondy
AFCE - Príjmový dlhopisovýSKK1.1720-0.136561031791186891.19431.17250001.83
AFCE – Stredoeurópsky peňažno-dlhopisovýSKK1.0831-1.19483135834-39689721.08851.061450001.92
AXA CEE Dluhopisový fondSKK1.1876-0.0314956851749711.18761.15250001.56
Dexia Bonds SlovakiaSKK1110.8000-0.08269186857-13340361127.4621110.850000.76
IaD - 1. PF Slnko (dlhopisový)SKK1.3390-0.41121577968-1696561.3791.33915001.54
IaD - Európa korunový dlhopisovýSKK1.0429-0.25100421304-5421861.05331.0429100001.28
IAM - Dlhopisový korunovýSKK1.2177-0.17441107203-21900561.24511.2177200001.40
ING Slovenský dlhopisový fondSKK1142.81000.03225715621-11957041175.95151142.815000.90
KBC Renta SlovakrentaSKK22183.97000.03309695049-374442222405.809722183.9750001.00
PIA - SKK BondSKK111.5700-0.11101573930-1279362114.3593111.57100001.22
Pioneer Funds - Euro Strategic Bond HedgeSKK1030.2200-0.76456122489-112329331055.97551030.22100001.50
Pioneer S.F. - Slovak BondSKK107.52000.13279235012-14893871109.1328107.52300001.25
PP - Korunový dlhopisový o. p. f. KREDITSKK1.16340.37148647805-4302411.18671.163450001.58
SPORO Korunový dlhopisový fondSKK1.3166-0.013272484242-121065181.34961.3166300001.25
TAM - Dolárový dlhopisovýSKK0.61370.311416190681104710.62570.613750001.20
TAM - Euro dlhopisovýSKK1.27700.10415763324-8035481.30191.27750001.20
TAM - Fond korporátnych dlhopisovSKK4.13880.011491463821-15533644.21954.138850001.23
TAM - Korunový dlhopisovýSKK1.97060.086061782451-117200312.0091.970650001.13
VB-GoEast-BondSKK3367.70000.0664794551953273468.733367.7300000.75
VÚBAM - Dlhopisový konvergentný fondSKK1.05450.622934123683-105464631.07881.046150001.20
VÚBAM - Dlhopisový korunový fondSKK1.3069-0.092245793884-110789201.3371.296450001.15
ABN-2001 Euro Bond FundEUR53.06000.0255.845752.5294250001.05
ABN-Absolute Return Bond FundEUR53.70000.0054265956.519353.163250001.15
ABN-Asia Bond FundUSD106.1700-0.915674509111.7439105.1083250001.40
ABN-Euro Bond FundEUR76.03000.1159979880.021675.2697250001.05
ABN-Euro Credit Bond FundEUR53.31000.0056.108852.7769250001.05
ABN-Euro Government Bond FundEUR53.95000.1556.782453.4105250001.05
ABN-Euro Inflation-Linked Bond FundEUR49.60000.204204152.20449.104250001.05
ABN-Europe Bond FundEUR99.26000.07330169104.471298.2674250001.05
ABN-Europe Convertible Bond FundEUR64.3100-0.503513361471932467.686363.6669250001.05
ABN-Global Bond FundUSD102.79000.45869531108.1865101.7621250001.05
ABN-Global Bond Fund AlrentaEUR215.6800-0.05227.0032213.5232250001.05
ABN-Global Emerging Markets BF (EUR)EUR81.25001.415269972885.515680.4375250001.40
ABN-Global Emerging Markets BF (USD)USD225.80001.5323463655237.6545223.542250001.40
ABN-High Yield Bond FundEUR66.18000.882616275269.654565.5182250001.40
ABN-Stable Euro Bond FundEUR50.7100-0.0817287453.372350.2029250000.90
ABN-US Bond FundUSD98.84000.401823065104.029197.8516250000.90
Dexia Bonds Emerging MarketsUSD1217.61000.2620566608-1460561235.87421217.6150001.16
Dexia Bonds EuroEUR795.0300-0.1816645820-39500806.9555795.0350000.76
Dexia Bonds InternationalEUR719.0500-0.121876811729.8358719.0550000.76
Dexia Bonds USDUSD655.11000.094924106664.9367655.1150000.76
ESPA Bond DanubiaEUR123.3100-0.16244638035-786521126.3928123.31300000.72
ESPA Bond DollarUSD99.94000.1252882851103.437999.94300000.72
ESPA Bond Emerging – MarketsEUR127.20000.051919494029603131.652127.2300001.20
ESPA Bond Euro - CorporateEUR126.7500-0.45257764131.1863126.75300000.60
GI Euro Corporate BondsEUR108.6950-0.356990543753610112.2819108.69511.70
ING DollarUSD803.87000.432349900827.1822803.8720000.65
ING Euromix BondEUR137.36000.1333591069-2137097141.3434137.3620000.65
KBC Renta Aud-RentaAUD1166.45000.147411561178.11451166.4550000.68
KBC Renta CanarentaCAD1789.04000.0612482321806.93041789.0450000.72
KBC Renta CzechrentaCZK29649.43000.071100725029945.924329649.4350001.12
KBC Renta DollarentaUSD837.2000-0.0341650051-642193845.572837.250000.72
KBC Renta EmurentaEUR452.3400-0.142877548456.8634452.3450000.72
KBC Renta EurorentaEUR1988.9000-0.1854141946-5085622008.7891988.950000.69
KBC Renta ForintrentaHUF153732.02000.0610708936155269.3402153732.0250000.72
KBC Renta Long EUREUR680.5700-0.256302195-100697687.3757680.5750000.72
KBC Renta Medium EUREUR673.5800-0.204378602680.3158673.5850000.72
KBC Renta Short EUREUR590.5600-0.03970894596.4656590.5650000.72
KBC Renta SterlingrentaGBP632.2800-0.276823968-5016638.6028632.2850000.72
KBC Renta SwissrentaCHF1258.3700-0.1014140041-1860451270.95371258.3750000.72
KBC Renta ZlotyrentaPLN2233.98000.1015912702256.31982233.9850000.72
Zdroj: Slovenská asociácia správcovských spoločností (SASS), www.ass.sk

Najčítanejšie na SME Ekonomika


Inzercia - Tlačové správy


  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  2. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  7. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  8. Inteligencia vo všetkom
  9. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 8 536
  2. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 8 296
  3. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 7 376
  4. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 363
  5. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 029
  6. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 5 403
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 4 974
  8. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 3 218
  9. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 3 084
  10. 5 krokov k vlastnému bývaniu 2 778

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Z Petrohradu do Pekingu. Podpredsedníčka úradu zo Smeru spoznáva svet za štátne

Vitteková išla na kontrolnú cestu do Číny, hoci nie je inšpektorka.

KOMENTÁRE

Republika po slovensky sa menuje „súvec“

Neplatí, že naša spoločnosť je neprístupná k zmenám.

Neprehliadnite tiež

Otcovia dostanú po narodení dieťaťa platené voľno. Koľko bude trvať?

Voľno pre otcov sa snaží presadiť Európska komisia, už o ňom hovorí aj premiér Fico.

Ficovi sa myšlienka trinásteho platu páči, bude o nej diskutovať

Šéf koaličnej SNS a parlamentu Andrej Danko chce firmám nakázať, aby zamestnancom vyplácali plat navyše.

Obchody vo Venezuele sú takmer prázdne, ľudia každý deň bojujú o prežitie

Hlavné mesto Venezuely Caracas zasiahli masové protivládne demonštrácie.

Švajčiari: štátny vlakový dopravca nás diskriminuje. Súťaž ušil na mieru jednému výrobcovi

Železničná spoločnosť Slovensko chce nakúpiť 25 nových vlakov za 160 miliónov eur.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop