Úrokové sadzby z vkladov vo vybraných bankách v SR

Vydané 10. 2. 2008 o 10:39 Autor: sita

BRATISLAVA 10. februára (SITA) -


Sadzby z korunových vkladov v % p.a. - netermínované vklady


BankaOsobný účetPodnikateľský účet
VÚB0,10-5,000,15-0,50
Slovenská sporiteľňa0,10-1,100,10-0,30
UniCredit Bank0,00-0,100,10
Istrobanka0,100,10
Poštová banka0,10-0,600,10
Volksbank Slovensko0,10-0,300,10-0,20
Privatbanka0,10-0,500,10-0,75
Tatra banka0,100,15-0,50
ČSOB0,100,10
Dexia banka0,100,10
OTP Banka Slovensko0,00-0,650,00-0,15
Komerční banka Bratislava0,10-0,400,10-0,40
Úrokové sadzby z korunových vkladov v % p. a. - termínované vklady
Banka7 dní14 dní1 mes.3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.24 mes.
VÚB--1,20-1,701,45-2,051,80-2,60-3,05-3,253,10-3,303,20-3,40
SLSP--1,40-1,701,80-2,102,40-2,70-3,50-4,00-3,10-3,40
UniCreditBank--0,85-1,001,00-1,201,70-1,90-1,80-2,00--
Istrobanka0,90-1,05-1,50-1,802,10-2,402,30-2,60-3,50-3,50
Poštová banka1,301,801,40-1,601,80-2,002,30-2,502,50-2,702,70-3,00-2,30-2,50
Volksbank--1,40-1,701,80-2,002,40-2,60-3,40-3,60-3,00-3,20
Privat banka0,300,401,60-1,752,00-2,302,40-2,70-3,60-3,70--
Tatra banka0,100,101,40-1,601,80-2,002,35-2,55-3,00-3,20--
ČSOB0,10-0,300,30-0,601,00-1,601,50-2,002,20-2,501,25-1,552,90-3,10-1,45-1,65
Dexia banka--1,202,002,002,003,50-4,00
OTP0,500,501,50-1,801,60-1,902,20-2,502,30-2,602,70-3,002,50-2,802,60-2,90
Komerční b. Bratis.0,50-0,80-1,50 -1,751,90-2,102,40-2,602,60 -2,802,90 -3,10--
Úrokové sadzby z vkladov na vkladných knižkách v % p.a.
BankaBez výp. leh.Výp. lehota
--3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.2 roky
VÚB0,10-2,401,752,302,303,10-3,10
UniCredit Bank0,10-0,80-1,00-1,00
Istrobanka0,502,20--3,50-3,50
Poštová banka0,101,001,10-2,80-2,90
Volksbank Slovensko0,501,402,00-2,40-2,40
Privatbanka0,201,151,25-1,35-3,50
Dexia banka0,401,001,001,001,00-1,00
OTP Banka Slovensko0,451,60
1,801,802,05-2,10
Tatra banka0,50------
Úrokové sadzby z vkladových listov % p.a.
Banka3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.24 mes.36 mes.48 mes.
Poštová b.1,802,40-2,904,807,20-
OTP1,201,201,201,201,20--
UniCredit Bank-------
Údaje vyplývajú z informácií poskytnutých bankami alebo z informácií dostupných na internete.

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Spoplatnený obsahMarketingová akvizícia predsedu Fica a vyriešená busta

Ľúty spor, či Biľakova busta má zostať, alebo byť odstránená, sa vyriešil typicky po slovensky. Píše Peter Schutz.

EKONOMIKA.SME.SK

Spoplatnený obsahSmer ide porušiť vlastný sľub, majiteľov schránok neodkrýva

Kto vyhrá tender, bude musieť priznať skutočných majiteľov.

Z DOMOVA

Biľak v bronze prekáža, komunista Čulen nie

Komisia v Bratislave, ktorá posudzuje pamätníky, nevidí v soche komunistu Mareka Čulena problém.

Z DOMOVA

Spoplatnený obsahPoprad príde o vysokú školu, končí pobočka Katolíckej univerzity

Katolícka univerzita tají, kde by jej študenti mohli dokončiť štúdium.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní