Úrokové sadzby z vkladov vo vybraných bankách v SR

Vydané 10. 2. 2008 o 10:39 Autor: sita

BRATISLAVA 10. februára (SITA) -


Sadzby z korunových vkladov v % p.a. - netermínované vklady


BankaOsobný účetPodnikateľský účet
VÚB0,10-5,000,15-0,50
Slovenská sporiteľňa0,10-1,100,10-0,30
UniCredit Bank0,00-0,100,10
Istrobanka0,100,10
Poštová banka0,10-0,600,10
Volksbank Slovensko0,10-0,300,10-0,20
Privatbanka0,10-0,500,10-0,75
Tatra banka0,100,15-0,50
ČSOB0,100,10
Dexia banka0,100,10
OTP Banka Slovensko0,00-0,650,00-0,15
Komerční banka Bratislava0,10-0,400,10-0,40
Úrokové sadzby z korunových vkladov v % p. a. - termínované vklady
Banka7 dní14 dní1 mes.3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.24 mes.
VÚB--1,20-1,701,45-2,051,80-2,60-3,05-3,253,10-3,303,20-3,40
SLSP--1,40-1,701,80-2,102,40-2,70-3,50-4,00-3,10-3,40
UniCreditBank--0,85-1,001,00-1,201,70-1,90-1,80-2,00--
Istrobanka0,90-1,05-1,50-1,802,10-2,402,30-2,60-3,50-3,50
Poštová banka1,301,801,40-1,601,80-2,002,30-2,502,50-2,702,70-3,00-2,30-2,50
Volksbank--1,40-1,701,80-2,002,40-2,60-3,40-3,60-3,00-3,20
Privat banka0,300,401,60-1,752,00-2,302,40-2,70-3,60-3,70--
Tatra banka0,100,101,40-1,601,80-2,002,35-2,55-3,00-3,20--
ČSOB0,10-0,300,30-0,601,00-1,601,50-2,002,20-2,501,25-1,552,90-3,10-1,45-1,65
Dexia banka--1,202,002,002,003,50-4,00
OTP0,500,501,50-1,801,60-1,902,20-2,502,30-2,602,70-3,002,50-2,802,60-2,90
Komerční b. Bratis.0,50-0,80-1,50 -1,751,90-2,102,40-2,602,60 -2,802,90 -3,10--
Úrokové sadzby z vkladov na vkladných knižkách v % p.a.
BankaBez výp. leh.Výp. lehota
--3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.18 mes.2 roky
VÚB0,10-2,401,752,302,303,10-3,10
UniCredit Bank0,10-0,80-1,00-1,00
Istrobanka0,502,20--3,50-3,50
Poštová banka0,101,001,10-2,80-2,90
Volksbank Slovensko0,501,402,00-2,40-2,40
Privatbanka0,201,151,25-1,35-3,50
Dexia banka0,401,001,001,001,00-1,00
OTP Banka Slovensko0,451,60
1,801,802,05-2,10
Tatra banka0,50------
Úrokové sadzby z vkladových listov % p.a.
Banka3 mes.6 mes.9 mes.12 mes.24 mes.36 mes.48 mes.
Poštová b.1,802,40-2,904,807,20-
OTP1,201,201,201,201,20--
UniCredit Bank-------
Údaje vyplývajú z informácií poskytnutých bankami alebo z informácií dostupných na internete.

Hlavné správy

ROZHOVOR

Spoplatnený obsahHarabin: Z politikov si treba vážiť Mečiara

Funkcie predsedu kolégia sa nevzdá, ani keby iný senát rozhodol, že nemal pravdu.

EKONOMIKA.SME.SK

„Áno“ eurozóne, kričal 22-tisícový dav v Aténach

Gréci do polnoci nezaplatili dlhy MMF, pridali sa medzi neplatičov ako Zimbabwe, Sudán či Somálsko.

STĹPČEK PETRA SCHUTZA

Grécke zúfalstvo

U tsiprasovcov si zrejme povedali, že skúsia ešte jeden zúfalý ťah. Stratiť môžu len toľko, že budú odmietnutí.

TECH.SME.SK

Spoplatnený obsahNočná obloha ponúkne nádherné divadlo, pozorovať sa dá ľahko

Pozrite si tipy, čo na letnej oblohe sledovať, a ako sa vám to najjednoduchšie podarí.

  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
Pizza Hamm

Pri Dynamitke 831/11, Bratislava

ďalšie info